Pracownia Poprawek Krawieckich nadal szuka franczyzobiorców

Autor: Redakcja
Data dodania: 29 września 2009
Kategoria:
ppk.jpg
ppk.jpgPracownia Poprawek Krawieckich (PPK) działa od dziewięciu lat. Pierwszy punkt uruchomiony został w warszawskiej Galerii Mokotów. Po kilku latach przerwy, rynek usług krawieckich w Polsce zaczął właśnie odżywać. Pozwoliło to firmie na szybki rozwój.

Powstawały kolejne punkty. Dziś mamy osiem pracowni w Warszawie, dwie w Bielsku–Białej oraz po jednej w Łodzi, Katowicach, Krakowie, Gliwicach, Piasecznie. Od 2007 roku firma rozwija system franczyzowy. Obecnie we franczyzie jest 10 pracowni, a firma szuka kolejnych chętnych. – Nie mamy z góry założonej liczby pracowni we franczyzie, którą chcielibyśmy zrealizować. Zgłaszają się do nas chętni do otwarcia własnego punktu, a gdy spełniają nasze wymagania, proponujemy im współpracę – mówi Małgorzata Walczak z PPK.
PPK to miejsca zlokalizowane głównie w centrach handlowych. Z uwagi na duże zainteresowanie zarówno klientów jak i najemców powierzchni handlowych a jednocześnie dość niską zyskowność w rozbiciu na pojedynczą pracownię, firma planuje dalszą ekspansję zarówno w Warszawie jak i poza jej granicami. Docelowo wszystkie lokale sieci mają być punktami franczyzowymi.
Całkowita inwestycja związana z przystąpieniem do systemu to wydatek ok. 50 – 60 tys. zł. Okres zwrotu zainwestowanego kapitału wynosi od 4 do 15 miesięcy.
FwP, 29 września 2009r.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

Data dodania: 10 sierpnia 2022
Sieć Duży Ben ma już 250 sklepów
Data dodania: 9 sierpnia 2022
Franczyza czy własny biznes?
Data dodania: 8 sierpnia 2022
Franczyza na niepewne czasy
Data dodania: 5 sierpnia 2022
Żabka liczy już 8500 sklepów

zobacz więcej

Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram