Pracowite lato w Fonny Funny

Data dodania: 6 września 2018
Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: Fonny Funny

Fonny Funny to dynamicznie rozwijająca się sieć franczyzowa oferująca nakładki i akcesoria do telefonów. Latem przybyły kolejne 3 lokalizacje. Wszystkie mieszczą się na południowym zachodzie kraju.

Fonny Funny to wyspy handlowe umieszczone w centrach zakupowych takich jak Pasaż Tesco, C.H. Korona czy Factory. W ofercie znajdują się głównie obudowy i nakładki na różne modele telefonów, ale też elementy ochronne, służące przedłużeniu trwałości sprzętu. Punkty mieszczą się w miastach takich jak Gdynia, Warszawa czy Wrocław. Teraz marka intensywnie rozwija się w okolicach Śląska. Trzy nowe sklepy, które zostały otwarte w ciągu ostatnich dwóch miesięcy, zlokalizowane są w Sosnowcu, Częstochowie i Gliwicach. Każdy z nich to wyspa umieszczona w popularnym centrum handlowym: Designer Outlet Sosnowiec, M1 i Arena.

W ten sposób rok od rozpoczęcia działalności sieć liczy już 14 lokalizacji, co można uznać za szybki wzrost. - Ciężko planować, ale pewne jest, że biznes jest rentowny. Chcemy i będziemy się trwale rozwijać - mówi dyrektor Piotr Andrzejewski. Firma nadal poszukuje franczyzobiorców i to nie tylko takich z wcześniejszym doświadczeniem biznesowym w tej branży. Jest też zainteresowana współpracą z centrami handlowymi, które mają powierzchnię nadającą się do postawienia wyspy handlowej Fonny Funny.

Według twórcy marka wyróżnia się spośród konkurencji sposobem ekspozycji. - Klienci oglądają, co chcą, jak długo chcą i nie muszą nikogo pytać o zgodę. Produkty dostępne są na otwartych półkach i pozbawione opakowań - w ten sposób likwidujemy bariery – można przeczytać na stronie.

Sprawdź ofertę w katalogu

Finanse

  • Minimalna kwota: ok. 30 000 zł (Inwestycja to głównie zakup towaru oraz kasy fiskalnej i komputera na stoisko)
  • Opłata wstępna: brak
  • Opłata bieżąca: ustalenia indywidualne
  • Opłata marketingowa: ustalenia indywidualne

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram