Pracowita końcówka roku

Autor: Redakcja
Data dodania: 9 listopada 2010
Kategoria:
nowakowski_bemowo_2Sieć Gorąco Polecam Nowakowski uruchomiła niedawno cztery nowe sklepy, a do końca grudnia planuje cztery kolejne otwarcia. Firma wprowadziła także zmiany w wystroju wnętrza widoczne w najnowszych lokalach.

- Placówka, którą otworzyliśmy w ostatnim czasie w CH Bemowo (widoczna na zdjęciach), bardziej przypomina kawiarnię niż sklep piekarniczy. Podobnie będzie w przypadku lokalu, który otwieramy już za kilka dni przy ul. Emilii Plater w Warszawie. Bedzie on miał aż 110 mkw., podczas gdy nasze standardowe lokale mają średnio 60 mkw. - mówi Michał Zajezierski, kierownik działu najmu nieruchomości i franczyzy w firmie Nowakowski Sklepy.

W nowych lokalach zastosowano inne meble pozwalające stworzyć kawiarniany klimat np. krzesełka zostały zastąpione wygodnymi pufami. Kawa serwowana jest również w filiżankach, a nie tylko w papierowych kubkach, wzbogacona została także oferta przekąsek.

nowakowski_bemowo- To jest kierunek, w którym chcemy podążać, aczkolwiek na pewno będziemy dostosowywać w dużym stopniu asortyment i wystrój do lokalizacji - wyjaśnia Michał Zajezierski.

Ten rok to także rok dużych zmian w zakresie rozwoju sieci, co jest związane z wprowadzeniem na rynek jeszcze pod koniec 2009 r. oferty franczyzowej. Przypomnijmy, że w 2010 rok Gorąco Polecam Nowakowski wkraczało z 13 placówkami, w tym jedną franczyzową. Dziś w sieci działa już 17 sklepów, w tym 7 franczyzowych, 9 ajencyjnych oraz 1 wzorcowa placówka własna. Docelowo sklepy ajencyjne także mają zostać przekształcone we franczyzowe.

Wszystkie tegoroczne otwarcia miały miejsce w Warszawie. Do końca grudnia w stolicy powstaną najprawdopodobniej jeszcze cztery nowe sklepy: przy ul. Emilii Plater, przy Grzybowskiej oraz dwóch lokalizacjach, które są jeszcze na etapie negocjacji.

- Rozmawiamy także o otwarciach w innych miejscowościach woj. mazowieckiego. A od Nowego Roku prawdopodobnie zaczniemy także myśleć o rozwoju w innych regionach. Zgłoszeń o potencjalnych franczyzobiorców mamy bardzo dużo - mówi Michał Zajezierski.

Joanna Cabaj - Bonicka

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

Data dodania: 10 sierpnia 2022
Sieć Duży Ben ma już 250 sklepów
Data dodania: 9 sierpnia 2022
Franczyza czy własny biznes?
Data dodania: 8 sierpnia 2022
Franczyza na niepewne czasy
Data dodania: 5 sierpnia 2022
Żabka liczy już 8500 sklepów

zobacz więcej

Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram