Pracowita jesień

Autor: Redakcja
Data dodania: 31 października 2016
Kategoria:
Foto: Mini-Mrówka w Złotej
Trzy kolejne sklepy partnerskie w Grupie PSB.

Jesienią tego roku w ramach Grupy Polskie Składy Budowlane zostały otwarte trzy sklepy w różnych formatach. Ich właścicielami są firmy partnerskie.

W październiku tego roku odbyło się otwarcie Mrówki w Kutnie (woj. łódzkie). Powierzchnia marketu wynosi 2400 m². Inwestorem Mrówki jest firma B&H Supply. To już trzeci sklep, który został otwarty w ciągu ostatnich dwóch miesięcy. To 230. sklep działający pod tym szyldem.

We wrześniu w miejscowości Złota, w powiecie pińczowskim, firma Skorpion otworzyła sklep Mini-Mrówka, o powierzchni 330 m². Placówka zatrudnia 5 osób, market będzie obsługiwał klientów gminy liczącej około 5 tys. mieszkańców.

Polecamy wywiad z franczyzobiorcą Grupy PSB: Mrówka nie tylko w ogrodzie

Jeszcze jeden sklep – w formacie PSB-Mrówka (również we wrześniu) został otwarty w Bystrzycy Kłodzkiej. Zabytkowy obiekt o powierzchni 1000 m² znajduje się przy głównej ulicy 10-tys. miasta. Mieszkańcy gminy Bystrzyca będą mogli dokonywać zakupów we wszystkie dni powszednie oraz niedzielę, a o ich komfort zadba 20-osobowa załoga. Właścicielem marketu Mrówka jest firma B&H Supply.

Grupa Polskie Składy Budowlane z siedzibą w Wełeczu k/Buska-Zdroju, działa na rynku od 18 lat, jest największą i najszybciej rozwijającą się siecią hurtowni materiałów budowlanych oraz marketów z kategorii dom i ogród w Polsce.

Grupa zrzesza ponad 350 małych i średnich, rodzinnych firm z całej Polski, które prowadzą handel w ponad 425 składach budowlanych, w ponad 210 marketach PSB-Mrówka oraz w ponad 45 centrach handlowych PSB-Profi. W placówkach tych pracuje ponad 12 tys. osób.

Formuła działania Grupy PSB polega na wspieraniu interesów firm kupieckich wspólną polityką zakupów, marketingiem, szkoleniami oraz udostępnieniem usług zmniejszających stałe koszty prowadzenia jednostek handlowych. Polskie Składy Budowlane działają jako grupa zakupowo-sprzedażowa, konsolidująca małe i średnie firmy, które pomimo funkcjonowania pod wspólnym logo sieci, zachowują swoją niezależność.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 30 listopada 2022
Polacy chcą żyć zdrowo, przedsiębiorcy mogą na tym zarobić
Data dodania: 28 września 2022
Analiza założeń do projektu ustawy o umowie franczyzy
Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram