PożyczkoPosiadacz, czyli proste zarabianie

Data dodania: 7 maja 2014
Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: Freeimages.com

Rynek inwestycyjny daje wiele możliwości uzyskiwania dodatkowego dochodu. Popularne staje się inwestowanie w alternatywne dobra, czyli trunki, sztukę, czy cenne kruszce. Żeby zarabiać w tej formie trzeba mieć odpowiednią wiedzę. Są jednak sposoby dostępne niemal dla każdego, nawet bez fachowego przygotowania.

Czym jest PożyczkoPosiadacz?

Na rynku finansowym pojawił się nowy gracz. PożyczkoPosiadacz jest innowacyjną platformą finansową, która została uruchomiona w czerwcu 2013 roku. Choć ma niewielki staż, bazuje na wieloletnim doświadczeniu firmy finansowej. Ten unikatowy w skali kraju System Sprzedaży Pożyczek zyskał już liczne grono zwolenników. Ich liczba obecnie wynosi ponad 2.000, a średni przychód Uczestników wciąż rośnie…Obecnie to 21,47% za 10 miesięcy.

Jak to działa?

Zasada funkcjonowania tej innowacyjnej platformy finansowej jest dziecinnie prosta. Model biznesowy opiera się na kupnie i sprzedaży pożyczek. Ci, którzy mieli okazję zetknąć się z social lending, czyli pożyczkami społecznościowymi, powinni wiedzieć nieco więcej. A Ci, którzy nie wiedzą nic na ten temat, teraz będą mieli okazję poznać ten nowy System. Osoba, która chce zostać Uczestnikiem Systemu najpierw musi podpisać umowę dostępu, to pierwszy krok na drodze do dodatkowego dochodu. Następnie kupuje pożyczkę lub pożyczki od firmy finansowej, która udziela ich pożyczkobiorcom. Kupując pożyczkę Uczestnik staje się jej właścicielem. Na czym zarabia? Jego przychód będzie pochodzić z rat spłacanych co miesiąc przez Pożyczkobiorcę razem z odsetkami kapitałowymi oraz rabatu udzielanego przy zakupie pożyczki. Nawet jeżeli Pożyczkobiorca przestanie spłacać, wtedy firma finansowa korzystając z umowy przeniesienia prawa majątkowego odkupuje od Uczestnika pożyczkę.

Innowacyjna platforma PożyczkoPosiadacz ma już swoich licznych fanów na facebooku i Google+. Ci, którzy lubią trzymać rękę na pulsie mogą dowiedzieć się, co nowego słychać na oficjalnych profilach PożyczkoPosiadacza:

https://plus.google.com/+PozyczkoposiadaczPl

Ty też możesz zostać PożyczkoPosiadaczem i zarobić!

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram