PożyczkoPosiadacz, czyli proste zarabianie

Autor: Redakcja
Data dodania: 7 maja 2014
Kategoria:
Foto: Freeimages.com

Foto: Freeimages.com

Rynek inwestycyjny daje wiele możliwości uzyskiwania dodatkowego dochodu. Popularne staje się inwestowanie w alternatywne dobra, czyli trunki, sztukę, czy cenne kruszce. Żeby zarabiać w tej formie trzeba mieć odpowiednią wiedzę. Są jednak sposoby dostępne niemal dla każdego, nawet bez fachowego przygotowania.

Czym jest PożyczkoPosiadacz?

Na rynku finansowym pojawił się nowy gracz. PożyczkoPosiadacz jest innowacyjną platformą finansową, która została uruchomiona w czerwcu 2013 roku. Choć ma niewielki staż, bazuje na wieloletnim doświadczeniu firmy finansowej. Ten unikatowy w skali kraju System Sprzedaży Pożyczek zyskał już liczne grono zwolenników. Ich liczba obecnie wynosi ponad 2.000, a średni przychód Uczestników wciąż rośnie…Obecnie to 21,47% za 10 miesięcy.

Jak to działa?

Zasada funkcjonowania tej innowacyjnej platformy finansowej jest dziecinnie prosta. Model biznesowy opiera się na kupnie i sprzedaży pożyczek. Ci, którzy mieli okazję zetknąć się z social lending, czyli pożyczkami społecznościowymi, powinni wiedzieć nieco więcej. A Ci, którzy nie wiedzą nic na ten temat, teraz będą mieli okazję poznać ten nowy System. Osoba, która chce zostać Uczestnikiem Systemu najpierw musi podpisać umowę dostępu, to pierwszy krok na drodze do dodatkowego dochodu. Następnie kupuje pożyczkę lub pożyczki od firmy finansowej, która udziela ich pożyczkobiorcom. Kupując pożyczkę Uczestnik staje się jej właścicielem. Na czym zarabia? Jego przychód będzie pochodzić z rat spłacanych co miesiąc przez Pożyczkobiorcę razem z odsetkami kapitałowymi oraz rabatu udzielanego przy zakupie pożyczki. Nawet jeżeli Pożyczkobiorca przestanie spłacać, wtedy firma finansowa korzystając z umowy przeniesienia prawa majątkowego odkupuje od Uczestnika pożyczkę.

Innowacyjna platforma PożyczkoPosiadacz ma już swoich licznych fanów na facebooku i Google+. Ci, którzy lubią trzymać rękę na pulsie mogą dowiedzieć się, co nowego słychać na oficjalnych profilach PożyczkoPosiadacza:

https://plus.google.com/+PozyczkoposiadaczPl

Ty też możesz zostać PożyczkoPosiadaczem i zarobić!

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

Data dodania: 30 listopada 2022
Omni-commerce – jak kupują polscy konsumenci?
Data dodania: 29 listopada 2022
Innowacje w branży edukacyjnej docenione
Data dodania: 28 listopada 2022
Franczyza Zdrowa Krowa z ambitnym planem na 2023 rok
Data dodania: 25 listopada 2022
Najlepsza oferta Black Week w tym roku

zobacz więcej

Data dodania: 30 listopada 2022
Polacy chcą żyć zdrowo, przedsiębiorcy mogą na tym zarobić
Data dodania: 28 września 2022
Analiza założeń do projektu ustawy o umowie franczyzy
Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram