Poznaj zalety systemu RCP w Twojej firmie

Data dodania: 30 października 2017
Foto: Poznaj zalety systemu RCP w Twojej firmie
Poznaj zalety systemu RCP w Twojej firmie

Foto: Poznaj zalety systemu RCP w Twojej firmie

Warto postawić na innowacje!

Rejestrowanie czasu pracy pracowników jest jednym z najważniejszych obowiązków pracodawcy. Przede wszystkim dlatego, że prawo wymaga prowadzenia ewidencji czasu pracy, które stanowią podstawę wynagradzania dla zatrudnionych w firmie osób. Coraz większą popularnością – zamiast metod tradycyjnych – cieszą się systemy RCP. Dostępne ich typy znacznie się od siebie różnią. Na który warto się zdecydować?

Do wyboru mamy technologie zbliżeniowe, biometryczne oraz aplikacje do zarządzania czasem pracy. Technologie zbliżeniowe oraz biometryczne wykorzystują do swojego działania kosztowne czytniki. Zdecydowanie korzystniej na tym tle wypadają więc takie aplikacje, jak inEwi.

Czym jest inEwi?

inEwi.pl to system rejestracji czasu pracy. Gwarantuje prostą i rzetelną kontrolę czasu pracy pracowników, wraz z jego ewidencjonowaniem. Monitoruje także spóźnienia, nadgodziny, nieobecności oraz wspomaga rozliczanie wynagrodzeń.

Okazałe segregatory z dokumentacją wreszcie zamienić można na jeden, intuicyjny interfejs, do którego dostęp umożliwia Internet. Przejrzysty panel rejestratora czasu pracy inEwi łączy w sobie wiele funkcji: list obecności, kart ewidencji, książki wejść i wyjść czy zeszytu spóźnień.

Specjalistyczne rejestratory czasu pracy wcale nie muszą być oparte na czytnikach, działających dzięki kartom magnetycznym lub zbliżeniowym. Wystarczająca będzie instalacja inEwi, czyli aplikacji mobilnej. Zidentyfikuje ona pracowników poprzez kody QR, podpowie zdarzenia do odznaczenia, zapamięta ich czas i zlokalizuje swoich użytkowników. Rejestracja czasu pracy online dostępna jest także dzięki aplikacji internetowej, która działa we wszystkich przeglądarkach www. Rzetelny system RCP może więc funkcjonować dzięki komputerowi, smartfonowi czy tabletowi.

Jakie korzyści oferuje inEwi?

Wykorzystywanie systemu rejestracji pracy, który jest tak innowacyjny, jak inEwi, to same zalety. Dzięki bieżącej kontroli nad pracownikami – ich przerwami, spóźnieniami lub nieobecnościami – łatwo wychwycić ich ewentualny brak rzetelności w wykonywaniu swoich obowiązków. Możliwość szybkiej reakcji pozwala na uzyskanie realnych oszczędności. Koszty funkcjonowania firmy ogranicza również automatyzacja procesu ewidencjonowania. Plusem jest także możliwość wykorzystywania jako rejestratorów własnego sprzętu elektronicznego. Kolejną kwestią jest usprawnienie procesów kadrowo-płacowych. Zadania, wcześniej niezwykle czasochłonne, wykonywać można błyskawicznie – wszelkie raporty i podsumowania generowane są automatycznie, w ciągu kilku sekund po wystosowaniu do aplikacji odpowiedniego żądania. Przez to też pracownikom ubywa uciążliwych obowiązków, takich jak przygotowywanie list obecności czy każdorazowe, odręczne wypisywanie kart ewidencyjnych. Wirtualny system RCP oznacza również dbałość o środowisko naturalne. Prowadzenie internetowej rejestracji znacznie ogranicza zużycie papieru. To także finansowa oszczędność dla firmy, idąca w parze z zaoszczędzeniem miejsca na wypełnione dokumentami segregatory.

Co więcej, inEwi zapewnia stałe wsparcie techniczne dla swojego systemu. Wprowadzane dane są bezpieczne i łatwo dostępne, system jest także zintegrowany z najpopularniejszym oprogramowaniem kadrowo-płacowym. To wszystko w niezwykle korzystnej cenie.

Dzięki aplikacji usprawnić można jednak nie tylko ewidencjonowanie czasu pracy pracowników, ale także układanie planów urlopowych czy grafików!

Dołącz do newslettera

Copyright © ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design