Powstaną franczyzowe lokale pod marką Chilli Mili

Autor: Redakcja
Data dodania: 4 sierpnia 2017
Kategoria:
Foto: Chilli Mili
Powstaną franczyzowe lokale pod marką Chilli Mili

Do tej pory marka rozwijała się w oparciu o współpracę partnerską, w ramach których lokale gastronomiczne mogły funkcjonować pod własnymi markami korzystając z produktów Chilli Mili.

Jak poinformowała nas Beata Terlikowska, współwłaścicielka tego konceptu, firma przygotowuje się do otwarcia czterech franczyzowych lokali pod marką Chilli Mili.

Decydując się na współpracę z Chilli Mili franczyzobiorcy otrzymują dostęp do oryginalnych produktów - marynat i panierki Holly Powder. To właśnie te produkty przygotowane na bazie sprawdzonej receptury, zapewniają grono zadowolonych klientów, a tym samym szybki zwrot z inwestycji.

W ramach współpracy franczyzowej, przedsiębiorcy otrzymują także kompletne menu wraz z recepturami i odbywają szkolenia z przygotowania i serwowania dań. Mają też wsparcie przy projektach technologicznych zaplecza kuchennego.

Przewidywana suma inwestycji to minimum 45 tys. zł w zależności od stanu technicznego lokalu, którego powierzchnia powinna wynosić od 40 m². Franczyzodawca nie wymaga doświadczenia w gastronomii.

Szczegóły na temat współpracy z Chilli Mili znajdują się w naszej bazie systemów franczyzowych.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram