Powstaje franczyzowa sieć salonów odnawiających samochody

Autor: Redakcja
Data dodania: 2 marca 2009
Kategoria:

W październiku pisaliśmy o salonach kosmetyki samochodowej sieci SMARTplus. Firma zdecydowała się na budowę sieci franczyzowej. Powstaje zatem pierwsza franczyzowa sieć warsztatów samochodowych, zajmujących się bardzo specyficzną, choć niezwykle potrzebną dziedziną usług motoryzacyjnych - Auto Detailing i SMART Repair.

Jak przyznaje na łamach gazety Moto Express Wojciech Jachowski zajmujący się rozwojem Sieci SMARTplus, oferta franczyzowa spotyka się ze sporym zainteresowaniem, co wróży szybki jej rozwój. Wielu z zainteresowanych widzi dużą potrzebę takich szybkich usług na rynku.- dodaje Jachowski. Grono klientów Auto Detailing i SMART Repair obejmuje zarówno klientów indywidualnych jak i biznesowych co ma zapewnić biznesowi stabilność.  - Jesteśmy na etapie poszukiwania franczyzobiorców. Oczywiście przede wszystkim chcemy, aby salony SMARTplus pojawiły się w większych miastach. – przyznaje Jachowski.

Auto Detailing to zaawansowana auto kosmetyka, zoptymalizowany proces, w wyniku którego używany samochód może być doprowadzony do stanu jak najbliższego fabrycznemu. Dotyczy to zarówno wnętrza pojazdu jak i karoserii. Z kolei SMART Repair to systemy napraw dzięki którym można w znacznie krótszym czasie oraz niższym kosztem usunąć uszkodzenia estetyczne pojazdów takie jak wgniecenia, otarcia, rysy, uszkodzenia elementów plastikowych czy szyb.

Branża motoryzacyjna wyrokuje, że ten rok będzie należał do samochodów używanych zatem salony zaawansowanej autokosmetyki i szybkich napraw estetycznych mają przed sobą dużą przyszłość.

Agnieszka Grabuś, 2 marca 2009 r.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 28 września 2022
Analiza założeń do projektu ustawy o umowie franczyzy
Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram