Powiększy się sieć punktów z bubble tea

Autor: Redakcja
Data dodania: 21 listopada 2015
Kategoria:
Foto: Crazy Bubble

Sieć franczyzowa oferująca orzeźwiające napoje typy bubble tea będzie mieć kolejnych franczyzobiorców.

W ramach sieci Crazy Bubble działają obecnie 3 jednostki własne i 9 franczyzowych. Kolejny punkt partnerski zostanie otwarty z końcem listopada br. w Gemini Parku w Bielsku-Białej. Firma posiada też własny punkt mobilny, tzw. food truck. Marka planuje zaistnieć też w innych regionach kraju.

W 2016 roku planujemy otwarcie kilku punktów na północy Polski. Jest to ważny krok w ramach działania całej sieci, który zwiększy rozpoznawalność marki. Dzięki współpracy franczyzowej dajemy możliwość otworzenia sprawdzonego biznesu, a ekspansja na kolejne regiony Polski daje korzyści zarówno już istniejącym punktom, jak i tym nowo otwieranym – komentuje Renata Kazik z sieci Crazy Bubble.

Swoim partnerom firma oferuje m.in. maszyny do produkcji Bubble Tea, know how w postaci receptur niezbędnych do produkcji oryginalnych tajwańskich napojów, szkolenie pracowników i kompleksową pomoc w otwarciu lokalu.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram