Powiększy się sieć punktów z bubble tea

Autor: Redakcja
Data dodania: 21 listopada 2015
Kategoria:
Foto: Crazy Bubble

Sieć franczyzowa oferująca orzeźwiające napoje typy bubble tea będzie mieć kolejnych franczyzobiorców.

W ramach sieci Crazy Bubble działają obecnie 3 jednostki własne i 9 franczyzowych. Kolejny punkt partnerski zostanie otwarty z końcem listopada br. w Gemini Parku w Bielsku-Białej. Firma posiada też własny punkt mobilny, tzw. food truck. Marka planuje zaistnieć też w innych regionach kraju.

W 2016 roku planujemy otwarcie kilku punktów na północy Polski. Jest to ważny krok w ramach działania całej sieci, który zwiększy rozpoznawalność marki. Dzięki współpracy franczyzowej dajemy możliwość otworzenia sprawdzonego biznesu, a ekspansja na kolejne regiony Polski daje korzyści zarówno już istniejącym punktom, jak i tym nowo otwieranym – komentuje Renata Kazik z sieci Crazy Bubble.

Swoim partnerom firma oferuje m.in. maszyny do produkcji Bubble Tea, know how w postaci receptur niezbędnych do produkcji oryginalnych tajwańskich napojów, szkolenie pracowników i kompleksową pomoc w otwarciu lokalu.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 30 listopada 2022
Polacy chcą żyć zdrowo, przedsiębiorcy mogą na tym zarobić
Data dodania: 28 września 2022
Analiza założeń do projektu ustawy o umowie franczyzy
Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram