ARTYKUŁ SPONSOROWANY: POSperita ruszyła z innowacyjną aplikacją webową dla swoich klientów

Autor: Redakcja
Data dodania: 3 marca 2012
Kategoria:
pos-perita-logo

pos-perita-logo

Firma specjalizująca się w kompleksowych usługach marketingowych wprowadziła unikalne narzędzie internetowe do obsługi rozproszonych sieci sprzedaży.

POSperita oferuje fachowe doradztwo w zakresie ekspozycji materiałów POS, prezentacji oznaczeń sklepów, produkcję i print management, konfekcję oraz logistykę materiałów marketingowych, a także usługi magazynowe i merchandisingowe. Firma stawia na nowoczesne rozwiązania komunikacyjne i maksymalne wykorzystanie nowych technologii.

Aplikacja webowa o nazwie POSplanner daje osobom zarządzającym firmami sieciowymi nieograniczone możliwości kontroli i monitorowania prowadzonych działań marketingowych. W jednym miejscu są prezentowane aktualne statusy i stopień zaawansowania podejmowanych aktywności (np. potwierdzenia instalacji materiałów POS). Generowane oszczędności dzięki szybszej i dokładniejszej wiedzy o aktualnej sytuacji są nie do przecenienia i pozwalają skoncentrować się na naprawdę ważnych działaniach, które rozwijają biznes. Wszystko jest podane w bardzo prosty i wygodny sposób aby umożliwić szybką reakcję i podjąć odpowiednie działania. Bezpieczeństwo danych klientów zapewnia najwyższy stopień szyfrowania oferowany przez wiodącego globalnego dostawcę certyfikatów SSL. Aplikacja POSperity służy wszystkim klientom firmy jako wartość dodana do świadczonych usług. Dzięki niej standard świadczonych usług przez firmę POSperita stale się podnosi i firma uzupełnia swoją ofertę o kolejne obszary.

Klienci firmy, którzy już korzystają z POSplannera otrzymują duże możliwości wpływania na jego kształt i funkcjonalności. Ze względu na to, że nie ma dwóch takich samych firm aplikacja jest tak zaprojektowana, aby dać komfort pracy na najwyższym poziomie każdemu klientowi (możliwe są dostosowania wizualne do standardów klienta, tworzenie raportów etc.). Aplikacja nie wymaga żadnego dodatkowego oprogramowania i działa we wszystkich najpopularniejszych przeglądarkach internetowych.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie: https://www.posperita.pl/

Artykuł Sponsorowany

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 30 listopada 2022
Polacy chcą żyć zdrowo, przedsiębiorcy mogą na tym zarobić
Data dodania: 28 września 2022
Analiza założeń do projektu ustawy o umowie franczyzy
Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram