Ponad 50 restauracji do końca tego roku

Autor: Redakcja
Data dodania: 6 lipca 2016
Kategoria:
Foto: Olimp
Kolejna restauracja w sieci Olimp.

W lipcu br. zainaugurowała działalność 47 restauracja sieci Olimp. Nowy punkt otwarto w centrum biurowym K1 w Krakowie. Planuje się, że do końca tego roku w ramach tej sieci będzie działać ponad 50 punktów gastronomicznych.

Budynek, w którym rozpoczęła działalność restauracja to popularny w mieście „Błękitek”. Lokal mieści się na parterze i zajmuje powierzchnię około 250 m². Jest to restauracja własna Grupy Gastromal, właściciela sieci Olimp.

Marka Olimp jest najbardziej rozpoznawalny i najszybciej rozwijającym się w Polsce konceptem z jedzeniem w ujednoliconej cenie za 100 g. Sieć liczy obecnie 23 lokale własne (Kraków, Gliwice, Katowice) oraz 24 franczyzowe w największych miastach (m.in. w Warszawie, Łodzi, Poznaniu, Rzeszowie, Lublinie i Olsztynie). Do końca roku zaplanowano otwarcia co najmniej czterech punktów.

Marka Olimp rozwija się w oparciu o zmiany w trendach żywieniowych w Polsce i na świecie, w tym roku w restauracjach zaproponowano klientom bary sałatkowe (z możliwością dowolnej kompozycji sałatki) oraz dania o obniżonej kaloryczności pod marką Zdrowo z Olimpem.

Receptury dla całej sieci powstają w wyniku comiesięcznych szkoleń i warsztatów kulinarnych, w jakich biorą udział wszyscy kucharze. Sieć współpracuje ze sprawdzonymi dostawcami i hurtowniami w Polsce, co pozwala utrzymać wysoką jakość dań i jednolite standardy we wszystkich zarządzanych restauracjach.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 30 listopada 2022
Polacy chcą żyć zdrowo, przedsiębiorcy mogą na tym zarobić
Data dodania: 28 września 2022
Analiza założeń do projektu ustawy o umowie franczyzy
Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram