Pomysł na zarządzanie siecią włoskich restauracji

Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: freeimages.com
Brytyjska sieć restauracji chce zatrudnić kucharzy z Hiszpanii.

Brytyjska sieć włoskich restauracji Bella Italia zwróciła się do kucharzy w Hiszpanii z propozycją pracy w jej lokalach. Docelowo sieć chce zatrudnić 300 kucharzy z tego kraju.

Jak podaje portal Pb.pl, Brytyjczycy tłumaczą, że zależy im na osobach zaznajomionych z kuchnią śródziemnomorską. Szef agencji pośrednictwa pracy, która szuka kucharzy wyjaśnia, że menu restauracji Bella Italia składa się z dań kuchni śródziemnomorskiej. Dlatego sieć szuka osoby, które wiedzą jak przyrządzać tego typu potrawy.

Hiszpania słynie z dobrych kucharzy. Aż siedem restauracji z tego kraju znalazło się w ubiegłorocznym rankingu 50 najlepszych lokali na świecie. Tak dużo nie było z żadnego innego kraju.

Zainteresowanie ofertą przekroczyło limit istniejących wakatów. W pierwsze dwa dni jej od ogłoszenia zgłosiło się około 800 osób. Jednym z warunków stawianych kandydatom jest to, aby kucharze posługiwali się swobodnie językiem angielskim, a z tym, jak się okazuje, jest słabo.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram