Pomysł na promocję - pizza za Orbit

Autor: Redakcja
Kategoria:
Da Grasso

Największa polska franczyzowa sieć pizzerii Da Grasso rozpoczęła współpracę z firmą Wrigley Poland, producentem bezcukrowych gum do żucia Orbit. W ramach partnerstwa, do sklepów trafiły promocyjne opakowania gum do żucia Orbit XXL, które już za miesiąc będzie można wymienić na pizzę za 5 zł we wszystkich restauracjach Da Grasso.

W największych sklepach w całej Polsce pojawiły się właśnie promocyjne opakowania gum do żucia Orbit XXL Spearmint i Orbit XXL Peppermint. Na każdym z nich znajduje się indywidualny kod, który od 15 czerwca będzie można wymienić na pizzę za 5 zł, w rozmiarze 24 cm we wszystkich lokalach Da Grasso. Dodatkowo, oprócz stale dołączanych dwóch sosów gratis, każdy zmawiający otrzyma także drażetki Orbit Miniflow.

Współpraca z tak dużym podmiotem bardzo nas cieszy, ponieważ daje to szansę na świetną promocję naszej marki. Każda nowa propozycja partnerstwa jest przez nasz zawsze dobrze przemyślana. W przypadku Wrigley to było jednak oczywiste. Chcemy dbać o naszych klientów, więc oprócz pysznego jedzenia, serwujemy im także gumy Orbit, które mają za zadanie zadbać o ich zęby – komentuje Magdalena Piróg, wiceprezes największej polskiej sieci franczyzowej Da Grasso.

Promocja będzie obowiązywać do końca sierpnia br. i dostępna jest we wszystkich lokalach sieci Da Grasso, a także w dostawie.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram