Pomysł na butik z sukniami wieczorowymi

Autor: Redakcja
Data dodania: 22 września 2011
Kategoria:
Monaco_Fashion_Store
Sieć Monaco Fashion Store zdecydowała się na rozwój poprzez franczyzę.

- Jesteśmy firmą współpracującą ze światowymi markami, które zdobyły uznanie na rynku mody. Wybierając nasze suknie, opieramy się na doświadczeniu Amerykanów, którzy wyspecjalizowali się w projektowaniu sukni idealnych na czerwony dywan i najlepiej znają się na tym rynku. W naszym asortymencie znajdują się suknie galowe, wieczorowe i wizytowe luksusowych marek, np. Adrianny Papell czy Aidana Mattoxa, których jesteśmy wyłącznym przedstawicielem w Polsce – mówi Marzena Biernacka, właścicielka Monaco Fashion Store.

Pod tym szyldem funkcjonują obecnie cztery butiki: w CH Blue City i Promenada w Warszawie, w Magnolia Park we Wrocławiu oraz w Fashion House Outlet w Piasecznie. Firma planuje kolejne otwarcia w połowie 2012 roku. Czeka też na franczyzobiorców, którzy chcieliby poprowadzić taki sklep.

Butiki Monaco Fashion Store mają powierzchnię od 30 do 80 mkw. Przystosowanie placówki do wymogów sieci to koszt co najmniej 30 tys. zł. Franczyzodawca nie pobiera opłat za przystąpienie do sieci, a opłaty bieżące ustalane są indywidualnie. W ramach pakietu franczyzowego Monaco Fashion Store zapewnia swoim przyszłym partnerom pomoc w znalezieniu lokalizacji sklepu. Dodatkowo oferuje szkolenia z obsługi klienta oraz visual merchandisingu, a także pomoc przy kampanii reklamowej związanej z uruchomieniem sklepu.

- Pragniemy przede wszystkim budować markę, która będzie rozpoznawana przez klientki i postrzegana, jako wyszukana, luksusowa i szykowna. Tworzymy eleganckie i kameralne butiki, w których każda kobieta znajdzie coś dla siebie. Nasze kolekcje są unikalne i pod każdym względem pozbawione masowości – dodaje Biernacka.

Oferta Monaco Fashion Store to nie tylko suknie. Znajdziemy tam także buty, torebki czy biżuterię. Tym, co z pewnością ucieszy wiele kobiet, jest możliwość indywidualnego wystylizowania każdej klientki przez specjalnie wyszkolony do tego personel.

 

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 30 listopada 2022
Polacy chcą żyć zdrowo, przedsiębiorcy mogą na tym zarobić
Data dodania: 28 września 2022
Analiza założeń do projektu ustawy o umowie franczyzy
Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram