Pomysł na biznes znaleźli w rolnictwie

Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: Sklep Grene w Świdnicy
Sieć sklepów rolniczo-technicznych Grene otworzyła sklep franczyzowy w Świdnicy.

Sieć sklepów rolniczo-technicznych otworzyła kolejny sklep franczyzowy. Właścicielami placówki partnerskiej w Świdnicy są Martyna i Maciej Magoch.

Franczyzobiorcy sieci GRENE, są zakochani nie tylko w sobie, ale i w rolnictwie. Pod koniec lutego w obecności zaproszonych gości i rodziny, uroczyście przecięli wstęgę, tym samym ogłaszając otwarcie kolejnego sklepu sieci GRENE.

Pomysł zrodził się przypadkiem. Wpadła mi w ręce gazeta „Franczyza&Biznes”, w której natrafiłam na informację o sieci GRENE. Mój mąż w tym samym czasie przeglądał internet w poszukiwaniu pomysłu na biznes. Traf chciał, że on również znalazł ofertę GRENE. Oboje jesteśmy pasjonatami rolnictwa, jesteśmy z nim związani od dzieciństwa. Ponieważ chcieliśmy nadal rozwijać naszą działalność, stawiając tym samym na nowoczesność i jakość, pomysł zakiełkował – opowiada Martyna Ożga-Magoch.

Jak dodaje, początkowo planowali otworzyć sklep w innym miejscu, jednak po wielu rozmowach z siecią GRENE wspólnie wytypowali najlepsze dla tego typu działalności miejsce w regionie.

Finalnie jesteśmy bardzo zadowoleni z tej lokalizacji. Pasaż handlowy Nowoczesna Gospodyni od zawsze był związany z asortymentem rolniczym – kontynuuje Martyna Ożga-Magoch.

Podczas otwarcia sklep odwiedziło ponad 100 gości, na których czekał tort i szampan. Przy muzyce granej na żywo, goście brali udział w zabawach z atrakcyjnymi nagrodami. Jednym z ważnych punktów tego wydarzenia było oficjalne przekazanie klucza dla załogi sklepu.

Doradzamy i służymy naszą wiedzą. Ponieważ wiemy jak ważna jest profesjonalna obsługa cieszymy się, że GRENE zapewnia regularne szkolenia produktowe i sprzedażowe. Jesteśmy już po pierwszych szkoleniach przed otwarciem, wkrótce kolejne programy szkoleniowe. Ponadto, mamy do dyspozycji platformę e-learningową, tak więc możemy poszerzać swoją wiedzę dowolnym czasie – mówią pracownicy sklepu GRENE w Świdnicy.

W sklepie GRENE w Świdnicy możne znaleźć bogaty asortyment części zamiennych do ciągników Ursus i polskich maszyn, ale również części do maszyn i ciągników produkcji zachodniej. Klienci mogą się zaopatrzyć także w drobny sprzęt i artykuły gospodarcze. Osobnym działem jest odzież robocza GRENE. W tym asortymencie sklep sprzedaje najwyższej jakości specjalistyczną odzież ochronną dla rolników indywidualnych oraz pracowników dużych przedsiębiorstw rolnych i przemysłowych.

Kolejnym obszarem działalności GRENE jest branża hydrauliki siłowej. Z tej dziedziny oferujemy klientom standardowe gotowe wyroby. Można także zamówić węże, złącza i inne elementy hydrauliki siłowej przeznaczone do zastosowań specjalistycznych i odpowiadające indywidualnym wymaganiom.

Planuje się, że do końca 2018 roku sieć GRENE będzie liczyć 220 placówek. W 2016 roku marka będzie świętować 20 lat działalności w Polsce.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram