Franczyza w Polsce

Prezentacje franczyz

Pomysł na biznes

Mobilna gastronomia to nie tylko przyczepy. Są to również wózki i rowery gastronomiczne, z których serwowane są m.in. lody, hot dogi, hamburgery, kawa i inne napoje.
Opublikowano: 26 styczeń 2017

Mówią o sobie food truckowcy. Nie traktują siebie nawzajem jako konkurencji, lecz kumpli, z którymi mogą zdziałać więcej. Są dzisiaj tu, a jutro tam, stając się ważnym elementem kuchni streetfoodowej.

Czytaj więcej...

Franczyza – pomysł na własny biznes
Opublikowano: 28 styczeń 2016

go site Wiele osób, które chciałyby prowadzić własny interes, nie ma pomysłu, od czego i jak zacząć. Jednym z ciekawszych rozwiązań tej sytuacji jest otwarcie sklepu franczyzowego, co pozwala na odciążenie od wielu obowiązków związanych z otwarciem tego typu działalności.

get link Czytaj więcej...

Nowa franczyza depozytowa na rynku odzieżowym.
Opublikowano: 15 październik 2015

Gdańska firma odzieżowa Esotiq & Henderson rozwija nowy koncept franczyzy depozytowej we współpracy ze znaną projektantką Ewą Minge.

Czytaj więcej...

Mobilna franczyza jakiej nie znaliście
Opublikowano: 03 listopad 2014

Budki i przyczepy gastronomiczne szturmem zdobywają polskie place, ulice i parki. Dostaniemy w nich hot-dogi, kebaby, lody, gofry, kiełbaski, zapiekanki, kawę a nawet smażoną rybę. Czy to dobry pomysł na biznes? Tak, niezły. Mobilne koncepty znajdziemy nie tylko w gastronomii. To również przenośne myjnie parowe, a także niepopularni jeszcze u nas profesjonalni pogromcy insektów czy nietypowy koncept pogrzebowy polegający na wysłaniu prochów zmarłego balonem.

Czytaj więcej...

Opublikowano: 22 wrzesień 2014

get link Pomysł ważenia dania na talerzu przypadł do gustu Polakom i zagwarantował dobrą pozycję inwestorom działającym w tym segmencie. Koncept zapewnia wysoką rentowność i uchodzi za jeden z najbezpieczniejszych na rynku gastronomicznym. Jednak i tu zdarzają się potknięcia. Poza dobrym pomysłem na biznes, ważne jest profesjonalne zarządzanie i racjonalizacja kosztów prowadzonej działalności.

Czytaj więcej...

Najnowsze franczyzy

Szkolenia

DLA FRANCZYZODAWCÓW

ZARZĄDZANIE SIECIĄ FRANCZYZOWĄ - 24.05.2018

ROZWÓJ FIRMY POPRZEZ FRANCZYZĘ - 22.05.2018

DLA KANDYDATÓW NA FRANCZYZOBIORCÓW

FRANCZYZA - SPOSÓB NA WŁASNY BIZNES - 29.05.2018

SONDA - MIEJ WŁASNE ZDANIE!

Jakie pytanie jako pierwsze zadałbyś franczyzodawcy podczas rozmowy na temat przystąpienia do sieci?

Jaka jest całkowita kwota inwestycji franczyzobiorcy? - 48.6%
Ile wynosi okres zwrotu z inwestycji? - 27%
Jakie są kary wynikające z umowy franczyzy? - 12.2%
Jakie know-how oferuje franczyzodawca? - 12.2%