Polski przysmak w Brukseli

Data dodania: 15 czerwca 2015
Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: Lody Bonano w Brukseli

Po kilku miesiącach przygotowań franczyzowa sieć lodziarni otworzyła kolejną placówkę zagraniczną. 

Wkrótce określenie ogólnopolska sieć lodziarni Lody Bonano stanie się już nieaktualne. Wszystko za sprawą rozwoju marki poza granicami naszego kraju. Po ubiegłorocznym sukcesie, jakim było uruchomienie punktu w słonecznej Chorwacji, teraz przyszedł czas na Belgię.

Nie kryjemy satysfakcji, że marka Lody Bonano powoli zaczyna gościć również w Europie. Jednak ze względu na szereg dodatkowych uwarunkowań, jak np. w zakresie przepisów sanitarnych czy BHP, proces powstawania naszych placówek za granicą wymaga więcej poświęcenia i jest bardziej czasochłonny – mówi Paulina Zubrzycka, odpowiedzialna za rozwój sieci.

Co ciekawe, lodziarnię w Brukseli otworzyli franczyzobiorcy, którzy dotychczas posiadali już kilkanaście punktów w Polsce. Uruchomienie belgijskiej placówki Lodów Bonano było w pewnej mierze możliwe dzięki nawiązaniu współpracy z mieszkającym tam na co dzień polskim przedsiębiorcą, który pomógł w znalezieniu odpowiedniego lokalu, tłumaczeniach oraz uzyskaniu wszelkich pozwoleń i dopełnieniu niezbędnych formalności.

Lodziarnia Lody Bonano mieści się przy Rue Haute 254, w zabytkowej kamienicy na brukselskiej starówce. Podobnie jak w Chorwacji, również i ten punkt ma charakter stacjonarny. Lody sprzedawane są wewnątrz lokalu a nie wprost „z okienka”. Belgijska lodziarnia ma w swojej ofercie oprócz typowego asortymentu dla marki również lokalny przysmak - tradycyjne belgijskie gofry.

INK

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram