Polski Majster na Słowacji

Autor: Redakcja
Data dodania: 5 maja 2010
Kategoria:
logo_majsterTo pierwszy punkt tej sieci za granicą. Otwarty zostanie już w tym miesiącu. Ekspansja Majstra nadal jednak będzie ukierunkowana przede wszystkim na rynek polski – na koniec roku ma tu działać już 100 sklepów pod tą marką.

- To bardzo ambitne zadanie, gdyż oznacza to ponad 30 sklepów otwieranych rocznie – mówi Arkadiusz Palus, pełnomocnik zarządu ds. sieci Majster. Szczególny nacisk zostanie położony w tym roku na rozwój Majstra na Śląsku. Plan już wchodzi w życie, gdyż niedawno właśnie tam zostały otwarte nowe punkty. Znajdują się one w Cieszynie, Zabrzu i Rybniku. Ciekawostką jest również fakt, że od maja zacznie działać pierwszy punkt na Słowacji, w Starej Lubowni.

Sieć Majster to sklepy z drzwiami, oknami, podłogami, panelami. Na dzień dzisiejszy liczy 80 sklepów. Na maj i czerwiec zaplanowane są już kolejne otwarcia nowych punktów. Na koniec roku ma być ich 100, docelowa wielkość sieci szacowana jest natomiast na ok. 150 placówek.

Sieć Majster rozwijana jest przez Składy Budowlane Vox, firmę, która buduje także sieć placówek Drzwi i Podłogi Vox. Który koncept wybrać? - Jednym i drugim chcielibyśmy zainteresować  firmy, które chcą w profesjonalny sposób eksponować i sprzedawać  drzwi, podłogi oraz wszelkie dodatkowe akcesoria związane z tym asortymentem. Zawsze staramy się dobrać odpowiedni koncept dla naszego partnera, aby on sam był zadowolony ze współpracy z naszą firmą. Projekt zawsze powinien odpowiadać możliwościom finansowym i handlowym naszego partnera w danej lokalizacji – wyjaśnia Arkadiusz Palus.

Sieć Majster jest zdecydowanie bardziej przystępna pod względem kosztów inwestycji, mogą w niej funkcjonować także niewielkie placówki. Aby otworzyć sklep Majster, należy dysponować lokalem o powierzchni minimum 80 mkw., ale optymalna jest powierzchnia od 120 do 150 mkw. Firma poszukuje franczyzobiorców wśród właścicieli lub najemców działających sklepów, najlepiej w branży materiałów wykończeniowych dla budownictwa.

Joanna Cabaj - Bonicka
jcabaj@arss.com.pl

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

Data dodania: 5 sierpnia 2022
Żabka liczy już 8500 sklepów
Data dodania: 4 sierpnia 2022
Fit Cake robi swoje
Data dodania: 2 sierpnia 2022
BRICOMARCHÉ z nową marką własną
Data dodania: 1 sierpnia 2022
Duże zainteresowanie franczyzą Auto Gamma

zobacz więcej

Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram