Polska sieć hoteli dzieli się know-how

Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: Hotel Fokus

W portfolio polskiej sieci hoteli o profilu biznesowym pojawi się kilka nowych obiektów. Właściciel marki hotelowej poszukuje też partnerów, którzy dołączą do sieci w ramach umowy franczyzy lub dzierżawy.

GK Immobile, właściciel Hoteli Focus poszukuje obiekty, które mogłby włączyć do sieci w ramach umowy dzierżawczej lub franczyzowej. Inwestorowi zależy na zaistnieniu w największych miastach Polski, ale mniejsze miejscowości również są brane pod uwagę. Partnerzy otrzymają wsparcie i branżowe know-how. Planuje się, że w ciągu najbliższych dwóch lat sieć hoteli Focus otworzy 4 hoteli.

Do współpracy GK Immobile zaprasza m.in. osoby dysponujące obiektami, które mają minimum 75 pokoi, w tym 70% pokoi 2-osobowych, zaplecze konferencyjne i parking.
Preferowana lokalizacja to miasta powyżej 150 tys. mieszkańców. Obiekt musi też mieć dobry dojazd z dróg wlotowych lub znajdować się w pobliżu stref biznesu lub ścisłe w centrum miasta.

Jednym z głównych celów sieci Focus Hotels na najbliższy rok jest dokończenie prac związanych z otwarciem drugiego hotelu w Gdańsku. Hotel Focus Gdańsk City Center, nowoczesny obiekt w standardzie trzech gwiazdek, powita pierwszych gości na początku drugiego kwartału 2016 roku.

Ponadto, GK Immobile rozpoczęła realizację inwestycji Platynowy Park w Bydgoszczy. Na terenie dawnej fabryki Makrum w ciągu najbliższych kilku lat, obok osiedla składającego się z około 1,1 tys. mieszkań, 40 tys. m² powierzchni usługowo-handlowo-biurowej, powstanie także kolejny trzygwiazdkowy hotel Focus, który będzie dysponował 120 pokojami.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram