Polska oszalała na punkcie tańca. Czy fenomen ten wykorzystają franczyzodawcy?

Autor: Redakcja
Data dodania: 26 listopada 2009
Kategoria:

taniecSzkoły tańca przeżywają prawdziwe oblężenie. Ich właścicielem może być każdy, nie tylko zawodowy tancerz, wystarczy pasja, kreatywność i oczywiście… kapitał. Nic więc dziwnego, że coraz więcej szkół tańca zaczyna rozwijać sieć franczyzową.

 

W Polsce szkoły tańca na zasadzie franczyzy prowadzi już Lilla House. W ostatnim czasie powstały kolejne szkoły franczyzowe w Częstochowie, Inowrocławiu, Rzeszowie, Wieluniu oraz w Żorach. Tym samym w sieci Lilla House działa już 6 szkół tańca. Przedstawiciele sieci zapowiadają, że niebawem powstaną kolejne. Na horyzoncie pojawiła się także konkurencja. Hip Hop International Poland - prężnie działający oddział międzynarodowej organizacji Hip Hop International -  chce rozwijać sieć franczyzową. Polski oddział obok organizacji Polskich Kwalifikacji do Mistrzostw Świata w Tańcu Hip Hop prowadzi warsztaty, kursy taneczne, szkolenia instruktorskie i managerskie. Ponadto szkoła prowadzi największe telewizyjne show „ America’s the Best Dance Crew” i zrzesza najlepszych światowych choreografów.

 

Franczyzobiorca, który zdecyduje się na współpracę z  Hip Hop International Poland może liczyć na pomoc przy rejestracji własnej działalności gospodarczej w KRS, na certyfikaty instruktorskie oraz szkolenie kadry instruktorskiej i managerskiej przez najlepszych szkoleniowców na arenie międzynarodowej. Hip Hop International Poland udostępnia także wzory działania na prowadzenie udanych zajęć dla wszystkich grup wiekowych, rozpoznawany wizerunek medialny, doradztwo i pomoc w sprawie ubiegania się o granty oraz wsparcie marketingowe i promocyjne.

Agnieszka Grabuś

 

 

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 28 września 2022
Analiza założeń do projektu ustawy o umowie franczyzy
Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram