Reserved na drodze podboju niemieckiego rynku 

Autor: Redakcja
Data dodania: 23 września 2014
Kategoria:

Zgodnie z zapowiedziami polska spółka odzieżowa LPP uruchomiła pierwszy salon marki Reserved w Recklinghausen, w Niemczech. Dwukondygnacyjny sklep znajduje się w centrum handlowym Palais Vest.

Planuje się, że do końca tego roku LPP uruchomi kolejne 3 salony Reserved w tym kraju. W ciągu najbliższych trzech lat spółka chce otworzyć około salonów z odzieżą marki Reserved w Niemczech.

Jak poinformowała nas Magdalena Stefańska-Lotkowska, rzecznik prasowy LPP, firma intensywnie rozwija sprzedaż produktów na nowych obszarach.

Pierwszy pozaeuropejski salon marki Reserved powstanie Katarze, natomiast na rynku chorwackim niebawem zadebiutują wszystkie nasze brandy – zaznacza Stefańska-Lotkowska.

Jedynie na Wschodzie spółka nieco wyhamowuje.

Ze względu na trwający obecnie konflikt ukraińsko-rosyjski, zdecydowaliśmy się na spowolnienie rozwoju biznesu w tym rejonie - w 2014 roku zamiast 73 tys. m² powierzchni otworzymy tam ok. 38 tys. m². Nie zmienia to jednak faktu, że nadal prowadzimy działalność w obu tych krajach i nie zamierzamy z niej rezygnować – tłumaczy rzecznik LPP.

Dodaje, że zgodnie z aktualną strategią LPP, rozwój sieci dystrybucyjnej opiera się przede wszystkim na salonach własnych, niemniej jednak w dalszym ciągu część sklepów, zarówno w Polsce, jaki i na rynkach zagranicznych, funkcjonuje w ramach umów franczyzowych.

INK

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

Data dodania: 9 sierpnia 2022
Franczyza czy własny biznes?
Data dodania: 8 sierpnia 2022
Franczyza na niepewne czasy
Data dodania: 5 sierpnia 2022
Żabka liczy już 8500 sklepów
Data dodania: 4 sierpnia 2022
Fit Cake robi swoje

zobacz więcej

Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram