Polscy szkoleniowcy zdobyli Państwo Środka 

Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: freeimages.com

Po wejściu na rynek Wielkiej Brytanii i USA, polska firma szkoleniowa otworzyła przedstawicielstwo w Chinach. Tajną bronią Polaków jest specjalistyczna wiedza w dziedzinie IT.

Polska firma szkoleniowa NobleProg, która wyszła poza granice naszego kraju otwierając biuro w Londynie i Nowym Jorku rozpoczęła działalność w kolejnym kraju. Zgodnie z planami firma otworzyła nową siedzibę w Chinach.

Naszym głównym produktem są szkolenia specjalistyczne dla małych grup z branży IT. Na rynkach, których jesteśmy budujemy sieć partnerską. Obecnie w Polsce mamy czterech franczyzobiorców. Docelowo w naszym kraju chcielibyśmy mieć około ośmiu partnerów pracujących na licencji NobleProg. Planujemy, że do końca tego roku podpiszemy jeszcze jedną umowę franczyzy – powiedział nam Grzegorz Pruszczyński, Master Franchisee NobleProg.

Jakiego rodzaju szkolenia i konsultacje dostarcza NobleProg?

Mamy setki kursów w wielu dziedzinach. Krótko mówiąc można wyróżnić trzy główne gałęzie szkoleń i konsultacji: zarządzanie, Information Technology i nauki stosowane. Nasi klienci to głównie specjaliści zatrudnieni przez instytucje międzynarodowe, zarówno w sektorze prywatnym, jak i publicznym – kontynuuje Grzegorz Pruszczyński.

Franczyza NobleProg należy do grupy konceptów o stosunkowo niskim progu inwestycyjnym. Minimalna kwota inwestycji wynosi 5 tys. zł. Nie ma tu opłaty marketingowej, natomiast jest opłata bieżąca, która wynosi 10% od uzyskanego przychodu.

Osoby zainteresowane szczegółami współpracy z NobleProg zapraszamy do naszej bazy systemów franczyzowych. 

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram