Północ rozwija sieć na wschodzie

Autor: Redakcja
Data dodania: 4 sierpnia 2011
Kategoria:
Polnoc_LapyOgólnopolska sieć biur nieruchomości uruchomiła placówkę w 16-tysięcznych Łapach w woj. podlaskim. Jej zdaniem, potencjał Polski wschodniej jest niesłusznie niedoceniany przez wielu inwestorów.

– Bardzo się cieszę, że nasza ekspansja na rynki wschodniej Polski jest taka intensywna. Potencjał tego regionu jest często niedoceniany przez inwestorów, co według mnie jest dużym błędem. Warte uwagi są nie tylko duże ośrodki położone na wschodzie, jak Lublin czy Białystok. Mniejsze miasta również stwarzają bardzo dobre warunki do prowadzenia własnego biznesu, a co ważne jest w nich o wiele mniejsza konkurencja – mówi Krzysztof Pelowski, dyrektor ds. rozwoju sieci Północ Nieruchomości.

Łapy są 16-tysięcznym miastem położonym ok. 25 km na południowy-zachód od Białegostoku. Miejscowość leżąca nad rzeką Narew wchodzi w skład liczącej ponad 400 tysięcy mieszkańców aglomeracji białostockiej, która obejmuje miasto Białystok oraz okoliczne gminy. – Liczymy na ścisłą współpracę pomiędzy nowym oddziałem a działającą już od jakiegoś czasu z sukcesami placówką w Białymstoku – dodaje Krzysztof Pelowski.

Nowe biuro zostało zlokalizowane w niedawno ukończonym budynku przy ul. Sikorskiego, mieszczącym się nieopodal Urzędu Miasta Łapy. Mieści się w nim również m.in. kancelaria notarialna. Biuro w Łapach jest ósmą placówką sieć Północ położoną na wschód od Wisły i jednocześnie trzecią w woj. podlaskim. W całym kraju Północ ma już ok. 30 oddziałów, a do końca bieżącego roku ich liczba ma zwiększyć się do 45.

– W pierwszym półroczu roku 2011 uruchomiliśmy 6 nowych placówek franczyzowych w takich miastach, jak Gdańsk, Łódź, Olsztyn, Kielce, Gliwice i Lublin. Łatwo więc policzyć, że średnio otwieraliśmy jedną placówkę w miesiącu – mówi prezes Północ Nieruchomości S.A. Piotr Sumara. – Wynik ten zostanie znacząco poprawiony już w drugim półroczu tego roku, bowiem w lipcu został otwarty oddział w Łapach, w sierpniu zostaną uruchomione dwie następne placówki – w Poznaniu i Sosnowcu, ponadto obecnie trwają przygotowania do otwarcia kolejnych 8 placówek – dodaje Prezes Sumara.

JCB

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

Data dodania: 30 listopada 2022
Omni-commerce – jak kupują polscy konsumenci?
Data dodania: 29 listopada 2022
Innowacje w branży edukacyjnej docenione
Data dodania: 28 listopada 2022
Franczyza Zdrowa Krowa z ambitnym planem na 2023 rok
Data dodania: 25 listopada 2022
Najlepsza oferta Black Week w tym roku

zobacz więcej

Data dodania: 30 listopada 2022
Polacy chcą żyć zdrowo, przedsiębiorcy mogą na tym zarobić
Data dodania: 28 września 2022
Analiza założeń do projektu ustawy o umowie franczyzy
Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram