Północ rezygnuje z opłaty wstępnej

Autor: Redakcja
Data dodania: 25 maja 2010
Kategoria:
polnoc_-_lokalFranczyzobiorcy, którzy przystapią do tej sieci biur nieruchomości do końca czerwca, będą mogli zaoszczędzić około trzech tysięcy złotych.

– Jest to nasza odpowiedź na obawy wielu chętnych związane z wejściem na rynek nieruchomości. Chcemy wyjść im naprzeciw i dlatego proponujemy nowe warunki współpracy, takie jak brak opłaty za przystąpienie do sieci Północ, a także wiele bonusów, ułatwiających rozpoczęcie działalności własnego biura nieruchomości – mówi Ewa Choroś, dyrektor ds. rozwoju sieci.

Firma zakłada, że opłaty licencyjnej nie będzie pobierać do końca czerwca. Wcześniej jej wysokość była uzależniona od regionu, w którym chciał działać franczyzobiorca, średnio wynosiła ok. 3 tys. zł. Jak dowiedział się portal FranczyzawPolsce.pl, nowi franczyzobiorcy będą mogli także negocjować indywidualne bonusy związane z comiesięcznymi opłatami. Będę mogli skorzystać także z ofery, która obowiązuje w sieci już od drugiej połowy ubiegłego roku, mianowicie dostaną bezpłatny dostęp do systemu CRM. – Jest to ogromny bonus z racji ogromnej ilości ofert, które się tam znajdują i kilkudziesięciu tysięcy wizyt miesięcznie – wyjaśnia Ewa Choroś. Północ zapewnia franczyzobiorcom także szkolenia, wzory umów, pomoc doradzczą.

Oferta franczyzowa spółki kierowana jest do osób, które mają licencję pośrednika w obrocie nieruchomościami i chcą otworzyć własne biuro lub już prowadzą taką działalność, a chcą zwiększyć swoje obroty i pozycję na lokalnym rynku poprzez związanie się z siecią. Droga do własnego biura nieruchomości stoi otworem również wtedy, gdy sami nie posiadamy licencji, ale zatrudnimy taką osobę.

W ramach sieci Północ zrzeszonych jest obecnie 19 agencji nieruchomości, w tym 18 franczyzowych. Spółka notowana jest na New Connect i zajmuje się nie tylko pośrednictwem na rynku nieruchomości, ale również inwestycjami w nieruchomości, zarządzaniem nieruchomościami oraz doradztwem i analizami. Pod marką Północ w całym kraju pracuje już łącznie ok. 150 partnerów, pośredników, agentów, brokerów, doradców, rzeczoznawców i zarządców.

Plan zrzeszania agencji nieruchomości w sieci franczyzowe ujęty jest także w perspektywanych rozwoju innych firm z branży. Wśród nich są m.in. WGN Nieruchomości, RE/MAX czy Metrohouse.

Joanna Cabaj - Bonicka

jcabaj@arss.com.pl

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram