Północ przyspiesza

Autor: Redakcja
Data dodania: 11 kwietnia 2011
Kategoria:
Polnoc_Nieruchomosci_oddzial_fotoW pierwszym kwartale sieć uruchomiła 5 biur franczyzowych, zaś wkrótce ruszy osiem następnych. To kolejna firma, która potwierdza rosnące zainteresowanie franczyzą w branży nieruchomości.

Sieć mimo kryzysu na rynku nieruchomości rozwija się bardzo intensywnie. Od początku tego roku biura z logo Północ Nieruchomości zostały uruchomione w Olsztynie, Gdańsku, Kielcach, Gliwicach oraz w Łodzi, gdzie powstało już trzecie biuro należące do sieci. Trwają przygotowania do otwarcia kolejnych 8 biur w różnych miastach Polski, w których do tej pory sieć była nieobecna.

– Jest to kontynuacja dobrej passy, która towarzyszy nam już praktycznie od początku roku 2010. Zauważamy pozytywne tendencje ucieczki pod skrzydła sprawdzonego systemu, jakim jest Północ Nieruchomości, coraz większej ilości przedsiębiorców i sądzimy, że to zjawisko będzie się nasilać z każdym następnym miesiącem. Obecna sytuacja na rynku nieruchomości wymusza na podmiotach na nim działających pełen profesjonalizm i dostosowanie oferty do coraz większych wymagań – mówi Piotr Sumara, prezes zarządu Północ Nieruchomości S.A.

Do końca czerwca 2011 r. w sieci obowiązuje promocja zakładająca zwolnienie franczyzobiorcy z opłaty wstępnej oraz opłat bieżących przez pierwsze 6 miesięcy działalności. Obecnie w sieci dział 35 biur nieruchomości, zaś do końca roku ma ich być 45.

Jak zapewnia Krzysztof Pelowski, dyrektor działu rozwoju i marketingu, jest to założenie jak najbardziej realne, ponieważ kryzys na rynku nieruchomości jedynie przyspiesza decyzję nowych franczyzobiorców o wstąpieniu do sieci. - Tak dużego zainteresowania wstąpieniem do sieci jeszcze nie notowaliśmy, a decyzje przyspiesza też fakt, że ubywa z każdym miesiącem tych najbardziej atrakcyjnych miejscowości – dodaje.

Podobne obserwacje są udziałem innych graczy na rynku, m.in. WGN, o czym pisaliśmy w ubiegłym tygodniu w artykule "Agenci z doświadczeniem zaczęli doceniać franczyzę". Poprzez franczyzę rozwijają się także takie firmy z branży jak Metrohouse, KNC, Emmerson czy też międzynarodowa sieć RE/MAX.

JCB

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

Data dodania: 11 sierpnia 2022
Ponad połowa Polaków akceptuje pracę na czarno
Data dodania: 10 sierpnia 2022
Sieć Duży Ben ma już 250 sklepów
Data dodania: 9 sierpnia 2022
Franczyza czy własny biznes?
Data dodania: 8 sierpnia 2022
Franczyza na niepewne czasy

zobacz więcej

Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram