Północ Nieruchomości umacnia się w Małopolsce

Autor: Redakcja
Data dodania: 29 marca 2010
Kategoria:

link_logotyp_-_Polnoc_NieruchomosciKolejne franczyzowe biuro pod tą marką rozpoczęło działalność w Myślenicach. To już trzecie otwarcie w tym roku.

- Rynek nieruchomości w Małopolsce ma na tyle duży potencjał, że warto rozwijać na nim swoją działalność. Aby jednak szybko osiągnąć znaczącą pozycję, potrzebny jest solidny partner. Nasz wybór padł od razu na Północ Nieruchomości S.A. Wynikło to z prostej rachuby – Północ Nieruchomości S.A. jest bezapelacyjnym liderem w obrocie nieruchomościami w Małopolsce - firma posiada tu 7 oddziałów – mówi Alicja Hrabia, współwłaścicielka nowej placówki.

– Zależy nam na pełnej reprezentacji na naszym rodzimym rynku tak, by podobny zakres terytorialny osiągać na pozostałych obszarach kraju. Cieszymy się również z tego, że wzmacniamy swoją pozycję w segmencie m.in. działek regionalnych. Spółka giełdowa musi być ekspertem w każdej dziedzinie rynku obrotu nieruchomościami i z satysfakcją przyjmujemy fakt, iż tę strategię udaje się konsekwentnie realizować - mówi Ewa Choroś, dyrektor ds. rozwoju sieci.

W tym roku spółka Północ Nieruchomości powiększyła się w sumie już o trzy placówki. Dwie pierwsze – we Wrocławiu oraz Żorach – pozwoliły jej poczynić kolejne kroki w ekspancji na obszarze Śląska i Dolnego Śląska. Biuro w Myślenicach wzmocni zaś pozycję firmy nie tylko w tym mieście, ale także na obszarze okolicznych Beskidów, który to obszar jest od dłuższego czasu bardzo atrakcyjnym miejscem budowy drugich domów krakowian. Myślenice wraz z okolicznym regionem dzięki dwupasmowemu połączeniu z Krakowem, stają się obecnie też bardzo atrakcyjnym miejscem do osiedlenia się dla tych, którzy cenią życie na wsi i wyprowadzają się z Krakowa. Kolejne biuro pod marką Północ ma powstać w Bydgoszczy.

Oprócz sieci biur nieruchomości firma rozwija równolegle sieć franczyzową biur zarządzania nieruchomościami Prospector. Obecnie w sieci biur obu marek oprócz oddziałów własnych znajduje się 19 oddziałów franczyzowych. Północ Nieruchmości S.A. jest notowana na New Connect.

Joanna Cabaj - Bonicka
jcabaj@arss.com.pl

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

Data dodania: 10 sierpnia 2022
Sieć Duży Ben ma już 250 sklepów
Data dodania: 9 sierpnia 2022
Franczyza czy własny biznes?
Data dodania: 8 sierpnia 2022
Franczyza na niepewne czasy
Data dodania: 5 sierpnia 2022
Żabka liczy już 8500 sklepów

zobacz więcej

Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram