PÓŁNOC Nieruchomości powiększa sieć

Autor: Redakcja
Data dodania: 17 czerwca 2009
Kategoria:
polnocnieruchomosci_logo.jpg
polnocnieruchomosci_logo.jpgPÓŁNOC Nieruchomości S.A. właściciel m.in. ogólnopolskiej sieci biur nieruchomości działającej na zasadach franchisingu, po pierwszym kwartale 2009 roku może się pochwalić kolejnymi placówkami.

Rozwój sieci nabiera tempa i w każdym miesiącu pierwszego kwartału została uruchomiona nowa placówka w takich miastach jak: Wrocław, Łomża oraz Rzeszów. Spółka zgodnie z przyjętą strategią z ubiegłego roku cały czas inwestuje i realizuje jej założenia, kładąc duży nacisk na rozwój sieci biur, w której każda placówka jest samodzielna, niezależna działa pod marką PÓŁNOC i korzysta z know-how sieci.
 
Obecnie sieć biur nieruchomości PÓŁNOC liczy już 12 punktów obsługi klienta (w tym jeden własny). Firma jednocześnie informuje, iż od kilku miesięcy obserwuje znaczny wzrost liczby zapytań o zakup licencji. W efekcie, wkrótce nastąpi otwarcie kolejnych 3 lub 4 placówek i już są prowadzone zaawansowane rozmowy z kilkoma następnymi zainteresowanymi, reprezentującymi miasta pow. 50 tys. ludności. Pozycja Spółki z roku na rok jest coraz lepsza. Świadczyć może o tym wysokie miejsce w V Edycji Rankingu Firm Rynku Nieruchomosci w kategorii: pośrednictwo w obrocie nieruchomościami przeprowadzonym przez prestiżowe wydawnictwo C.H. Beck Nieruchomości.
 
Obecnie w całym kraju pracuje już łącznie ponad 150 Partnerów, Pośredników, Agentów, Brokerów, Doradców, Rzeczoznawców i Zarządców pod marką PÓŁNOC.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram