Północ Nieruchomości chce przekroczyć ilość 20 POK-ów

Autor: Redakcja
Data dodania: 15 października 2009
Kategoria:

polnocnieruchomosci_logo.jpgPÓŁNOC Nieruchomości S.A. właściciel m.in. sieci biur nieruchomości PÓŁNOC działającej w systemie franchisingowym – III kwartał 2009 roku zalicza do udanych.

Sieć rozwija się, nie brakuje też chętnych zainteresowanych nabyciem licencji.

W trzecim kwartale przybyły kolejne 3 punkty i dzięki temu sieć obecnie funkcjonuje w kolejnych województwach. Marka PÓŁNOC pojawiła się na nowym regionie: zachodnio - pomorskim i otworzyła punkt w Koszalinie. We wrześniu sieć powiększyła się o kolejne nowe województwo - łódzkie i placówkę w Łodzi oraz następny punkt na Śląsku – Tarnowskie Góry.

Z początkiem października PÓŁNOC już otworzyła biura w samym Centrum Częstochowy oraz został dla klientów otwarty kolejny (drugi) Punkt Obsługi Klienta w Koszalinie. PÓŁNOC Nieruchomości S.A. planuje jeszcze w tym roku otworzyć kilka nowych placówek, przekraczając tym samym ilość ok. 20 POK-ów. Trwają zaawansowane prace i rozmowy odnośnie otwarcia nowych placówek z osobami chcącymi dołączyć do sieci w województwach, w których już działamy oraz na nowych regionach.

Obecnie sieć Biur Nieruchomości PÓŁNOC liczy 17 punktów obsługi klienta w tym jeden własny.

FwP, 15 października 2009r.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram