Półmetek promocji piec za 1 zł

Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: Biesiadowo

Jeżeli ktoś rozważa uruchomienie własnej pizzerii i szuka partnera, który wesprze go w tym biznesie może jeszcze skorzystać z promocji piec za 1 zł.

Jesteśmy już niemal na półmetku wakacyjnej promocji piec za 1 zł. Promocja cieszy się dużym zainteresowaniem wśród naszych potencjalnych franczyzobiorców. Na tę chwilę nie chcemy mówić o liczbach, gdyż trwają jeszcze rozmowy na kilka potencjalnych lokalizacji – mówi nam Dominik Lewandowski, przedstawiciel firmy Wojtex, organizatora tej promocji.

Przypomnijmy, że sieci gastronomiczne należące do tej firmy – pizzerie Biesiadowo i Crazy Piramid Pizza przygotowały ciekawą ofertę dla nowych franczyzobiorców. Ci, którzy kupią licencję w lipcu i do końca sierpnia zapłacą za piec zaledwie 1 zł netto.

To nie pierwszy raz, kiedy właściciel sieci pizzerii Biesiadowo i Crazy Piramid Pizza oferuje nowym partnerom niezbędny sprzęt za symboliczną złotówkę. Rok temu franczyzobiorcy mieli możliwość kupna sprzętów kuchennych o wartości 15 tysięcy złotych z rabatem... 14 999 zł.

W skład zestawu wchodził dwukomorowy piec do pizzy wraz z podstawą, frytownica, opiekacz do kebaba, grill oraz kuchenka mikrofalowa. Jeszcze wcześniej każdy nowy franczyzobiorca otrzymywał na dobry start w prezencie skuter dla dostawcy.

W naszej bazie systemów sieciowych znajdziecie oferty franczyzowe obu konceptów - Pizzerii Biesiadowo i Crazy Piramid Pizza.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram