Podpisując umowę franczyzy sprzęt do pizzerii dostaniesz za 1 zł

Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: Biesiadowo
Podpisując umowę franczyzy sprzęt do pizzerii dostaniesz za 1 zł

Piec do pizzy, frytownica, opiekacz do kebaba i kuchenka mikrofalowa – to wszystko za symboliczną złotówkę. Sieć pizzerii Biesiadowo powraca ze swoją popularną promocją.

Przedsiębiorcy, którzy do końca października zdecydują się na otwarcie pizzerii w ramach sieci Biesiadowo otrzymają od firmy potrzebny sprzęt płacąc za niego tylko 1 zł.

Tę promocję oferujemy co roku. Zarówno w ubiegłych latach, jak i obecnie cieszy się ona dużą popularnością. Informacja o promocji, która została zamieszczona na naszej stronie internetowej przekłada się na mnóstwo telefonów z zapytaniami o warunki podjęcia współpracy franczyzowej. Promocja działa od września do końca października. Nie mamy dokładnego planu ilu partnerów – dzięki tej akcji – chcielibyśmy pozyskać. Podstawowy cel, to zwrócić uwagę na naszą ofertę współpracy franczyzowej, co się udaje. Obecnie prowadzimy kilka rozmów dotyczących zawarcia umowy franczyzy – mówi w rozmowie z franczyzawpolsce.pl Lidia Kaszyńska, specjalista ds. marketingu w firmie Wojtex, do której należy marka Biesiadowo.

Podstawowe wymagania jakie stawia firma przyszłym franczyzobiorcom to dysponowanie lokalem o minimalnej powierzchni 70 m². Przewidywana suma inwestycji potrzebna na uruchomienie lokalu o takiej powierzchni wynosi około 42 tys. zl. Firma nie pobiera opłaty licencyjnej. Miesięczna opłata franczyzowa wynosi 1000 zł. Doświadczenie w branży gastronomicznej nie jest wymagane.

Więcej informacji na temat otwarcia lokalu pod marką Biesiadowo znajduje się w naszej bazie systemu franczyzowych.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram