Podejmij wyzwanie – rozwijaj się wśród najlepszych!

Autor: Redakcja
Data dodania: 9 sierpnia 2013
Kategoria:

Tak powinno brzmieć hasło przewodnie dla franczyz, które w ubiegłym roku zanotowały najwyższy wskaźnik przyrostu w nowe jednostki franczyzowe w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie.

Można by pokusić się o stwierdzenie, że w dobie kryzysu ludzie odważniej podejmują decyzję o „przejściu na swoje” i są skłonni do podejmowania większych wyzwań zawodowych. Trudno stwierdzić czy to rynek wymusza takie działania, czy faktyczna chęć pomnożenia własnych oszczędności, ale z pewnością można powiedzieć, że rynek amerykański jest mekką dla tych, którzy mają ciekawy pomysł na biznes i wiedzą jak go sprzedać.
Dzięki dewizie : Bacz wpierw na oddawanie usług zanim spojrzysz na zysk (Henryk Ford) 10 przedstawionych konceptów zza oceanu osiągnęło swój cel, którym było zdobycie zaufania wśród konsumentów, a co za tym idzie ugruntowali swoją pozycję na rynku. Nie wszystkie były innowacyjne i wyjątkowe, ale wszystkie nastawione na zadowolonego Klienta.

Pełny raport, przygotowany przez zespół ekspertów Akademii Rozwoju Systemów Sieciowych, opublikowany jest na łamach trzeciego numeru magazynu Franczyza&Biznes, który dostępny jest w dobrych salonach prasowych na terenie całego kraju.

Magazyn Franczyza&Biznes, a w nim...

.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Uncategorised

Data dodania: 26 października 2017
taniarachunkowosc.pl ma 100 oddziałów franczyzowych
Data dodania: 10 lipca 2017
Od paczki do globalnego biznesu
Data dodania: 7 lipca 2017
Tanie franczyzy mają moc
Data dodania: 5 stycznia 2016
Nasz sklep

zobacz więcej

Data dodania: 30 listopada 2022
Polacy chcą żyć zdrowo, przedsiębiorcy mogą na tym zarobić
Data dodania: 28 września 2022
Analiza założeń do projektu ustawy o umowie franczyzy
Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram