Po zakupach na kurczaka

Autor: Redakcja
Data dodania: 15 września 2015
Kategoria:
Foto: Western Chicken

Foto: Western Chicken

Wojtex, właściciel kilku franczyz gastronomicznych rozbudowuje jedną z sieci lokali celując w galerie handlowe.

Jak powiedział nam przedstawiciel spółki Dominik Lewandowski, kolejny lokal Western Chicken powstanie w Poznaniu w centrum handlowym King Cross Poznań.

– Jest to już drugie planowane w ostatnim czasie otwarcie Western Chicken w tego typu lokalizacji. Obrany przez nas kurs na galerie handlowe powoli zaczyna przynosić rezultaty. Wynikiem tego są tegoroczne otwarcia w galeriach w Gorzowie Wielkopolskim, Starogardzie Gdańskim i Andrespolu – mówi Dominik Lewandowski.

Western Chicken specjalizuje się w przygotowaniu kurczaka w panierce według własnego przepisu. Franczyzodawca podkreśla, że kurczaki podawane w lokalach Western Chicken charakteryzują się smakiem, który konkurować może z największymi firmami tej branży.

Wojtex zarządza także innymi sieciami gastronomicznymi, które rozwija za pomocą franczyzy. W portfelu firmy są też takie marki jak: Crazy Piramid Pizza, Sieć Pizzerii Biesiadowo, Rybkodajnia oraz sieci mini kawiarni Coffeeloffee (dawniej Take Away Coffee).

Franczyzobiorcy Wojtexa otrzymują od firmy wszystkie niezbędne informacje potrzebne do prowadzenia działalności. Korzystają także z kompleksowych szkoleń zarówno w firmowych placówkach, jak i w prowadzonym przez siebie lokalu. Firma posiada hurtownię spożywczą zaopatrującą partnerów w produkty w korzystnych cenach.

Przymierzając się douruchomienia lokalu Western Chicken, trzeba być przygotowanym na inwestycję minimum 30 tys. zł - jest to całkowity koszt inwestycji w lokal o powierzchni 40-50 m². Ta kwota zawiera m.in. projekt technologiczny, remont i aranżację wnętrza lokalu, niezbędne wyposażenie kuchni.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

Data dodania: 12 sierpnia 2022
Bezrobocie w Polsce najniższe od 32 lat
Data dodania: 11 sierpnia 2022
Ponad połowa Polaków akceptuje pracę na czarno
Data dodania: 10 sierpnia 2022
Sieć Duży Ben ma już 250 sklepów
Data dodania: 9 sierpnia 2022
Franczyza czy własny biznes?

zobacz więcej

Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram