Po zajęciach na pizzę

Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: Gusto Dominium
Studenci mają w pobliżu sieciową pizzerię.

W Warszawie przy ul. Krakowskie Przedmieście został uruchomiony kolejny lokal pizzerii Gusto Dominium. Restauracja umiejscowiona jest w bezpośrednim sąsiedztwie Uniwersytetu Warszawskiego i ma powierzchnię 140 m².

W lokalu znajduje się około 40 miejsc siedzących, a w sezonie letnim goście mogą korzystać z ogródka o powierzchni 25 m². W menu znajdziemy ponad 30 rodzajów pizzy z dodatkiem świeżego sosu pomidorowego, lub bianche z białym sosem i oliwą z oliwek, calzone, pyszne makarony – gotowane i zapiekane: lasagne, penne, tagiatelle i spaghetti, świeże włoskie sałaty oraz desery.

Właścicielem sieci restauracji Gusto Dominium jest spółka Dominium. Pod wspólnym szyldem funkcjonuje obecnie ponad 70 lokali w Polsce, a także 8 w Rumunii. Marka rozwija się w formacie restauracji własnych i franczyzowych.

Współpracując ze spółką Dominium franczyzobiorcy otrzymują bezpieczną koncepcję prowadzenia przedsiębiorstwa, korzystając ze sprawdzonych standardów i wieloletniego doświadczenia firmy. Minimalny koszt inwestycji potrzebny na otwarcie franczyzowego lokalu wynosi 150 tys. zł. Podczas współpracy franczyzodawca nie pobiera opłaty marketingowej. Obowiązuje natomiast opłata bieżąca, która wynosi 8% od obrotu.

Więcej informacji na temat otwarcia franczyzowej pizzerii Gusto Dominium znajduje się w naszej bazie systemów sieciowych.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram