Po Warszawie i Poznaniu – Kraków

Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: McDonald’s
 Po Warszawie i Poznaniu – Kraków

McDonald’s, najpopularniejsza sieć restauracji w segmencie fast-food ruszyła z usługą dostaw dań zamawianych przez aplikację internetową w stolicy Małopolski. 

Od końca lutego wybrane restauracje McDonald’s w Krakowie oferują możliwość zamówienia produktów z dowozem składanych poprzez aplikację Uber Eats.

McDonald’s pracuje nad poszerzeniem dostępności swojej oferty. Przypomnijmy, że usługę dowozu produktów sieć wprowadziła w lipcu zeszłego roku. Pierwszym miastem, w którym zaoferowane zostało takie rozwiązanie była Warszawa, drugim – Poznań.

Dostawy są realizowane w godzinach 11:00 – 23:00. W Krakowie obsługuje je 6 restauracji McDonald’s. Użytkownicy aplikacji mobilnej Uber Eats mogą korzystać z niemal całej oferty klasycznej i McCafé dostępnej w tych samych cenach, co w lokalach sieci powiększonych jednak o cenę usługi dowozu.

Możliwość zamawiania dań poprzez aplikację Uber Eats cieszy się dużym zainteresowaniem zarówno wśród mieszkańców Warszawy, jak i Poznania. Mamy nadzieję, że mieszkańcy Krakowa również docenią tę formę korzystania z usług McDonald’s – mówi Anna Borys-Karwacka, dyrektor ds. korporacyjnych McDonald’s Polska.

Pod koniec ub.r. w naszym kraju działało łącznie 400 restauracji w ramach tej sieci (w tym 314 lokali prowadzonych przez 62 licencjobiorców McDonald’s). Firma zapowiada dalszy rozwój franczyzowej sieci lokali w Polsce.

Aby dowiedzieć się co zawiera oferta franczyzy McDonald’s, wystarczy wejść do naszej bazy systemów sieciowych.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram