Po ubezpieczenie do multiagencji

Autor: Redakcja
Data dodania: 15 lipca 2016
Kategoria:
Foto: DUS
DUS ma obecnie 100 punktów zlokalizowanych na terenie całego kraju.

Multiagencje ubezpieczeniowe udostępniające oferty wielu towarzystw cieszą się zainteresowaniem klientów, którzy w jednym miejscu mogą porównać cenę i zakres polis. To powoduje, że przedsiębiorcy działający na tym rynku co raz częściej wybierają działalność w ramach silnej i rozpoznawalnej sieci.

Tak jest m.in. w przypadku sieci Dom Ubezpieczeniowy Spectrum (DUS), która ma obecnie 100 punktów zlokalizowanych na terenie całego kraju.

Zgodnie z przyjętą strategią rozwoju otwierane są kolejne oddziały DUS. Do końca tego roku otwartych zostanie jeszcze kilkadziesiąt oddziałów i punktów agencyjnych. Poszukujemy partnerów w całej Polsce. Istotnym wyróżnikiem naszej oferty jest elastyczność w zakresie modelu współpracy – mówi nam Mariusz Długołęcki, koordynator ds. rozwoju sieci sprzedaży DUS.

Podkreśla, że wszystkie oddziały działające pod tym logo mają wysoką aktywność sprzedażową, co stawia markę w ścisłej czołówce w poszczególnych towarzystwach jeżeli chodzi o wolumen sprzedaży.

Wysokorozwinięte zaplecze IT jest bardzo ważnym atrybutem, który ułatwia pracę naszym pośrednikom – podsumowuje koordynator ds. rozwoju sieci sprzedaży DUS.

Dom Ubezpieczeniowy Spectrum to sieć specjalizująca się w doradztwie oraz sprzedaży produktów ubezpieczeniowych osobom fizycznym i gospodarczym. Działa na rzecz kilkudziesięciu towarzystw ubezpieczeniowych. Posiada w swojej ofercie szerokie spektrum ubezpieczeń komunikacyjnych, majątkowych, na życie i finansowych.

Szczegółowe informacje dotyczące podjęcia współpracy z DUS znajdują się w naszej bazie systemów franczyzowych.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram