Po ubezpieczenie do multiagencji

Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: DUS
DUS ma obecnie 100 punktów zlokalizowanych na terenie całego kraju.

Multiagencje ubezpieczeniowe udostępniające oferty wielu towarzystw cieszą się zainteresowaniem klientów, którzy w jednym miejscu mogą porównać cenę i zakres polis. To powoduje, że przedsiębiorcy działający na tym rynku co raz częściej wybierają działalność w ramach silnej i rozpoznawalnej sieci.

Tak jest m.in. w przypadku sieci Dom Ubezpieczeniowy Spectrum (DUS), która ma obecnie 100 punktów zlokalizowanych na terenie całego kraju.

Zgodnie z przyjętą strategią rozwoju otwierane są kolejne oddziały DUS. Do końca tego roku otwartych zostanie jeszcze kilkadziesiąt oddziałów i punktów agencyjnych. Poszukujemy partnerów w całej Polsce. Istotnym wyróżnikiem naszej oferty jest elastyczność w zakresie modelu współpracy – mówi nam Mariusz Długołęcki, koordynator ds. rozwoju sieci sprzedaży DUS.

Podkreśla, że wszystkie oddziały działające pod tym logo mają wysoką aktywność sprzedażową, co stawia markę w ścisłej czołówce w poszczególnych towarzystwach jeżeli chodzi o wolumen sprzedaży.

Wysokorozwinięte zaplecze IT jest bardzo ważnym atrybutem, który ułatwia pracę naszym pośrednikom – podsumowuje koordynator ds. rozwoju sieci sprzedaży DUS.

Dom Ubezpieczeniowy Spectrum to sieć specjalizująca się w doradztwie oraz sprzedaży produktów ubezpieczeniowych osobom fizycznym i gospodarczym. Działa na rzecz kilkudziesięciu towarzystw ubezpieczeniowych. Posiada w swojej ofercie szerokie spektrum ubezpieczeń komunikacyjnych, majątkowych, na życie i finansowych.

Szczegółowe informacje dotyczące podjęcia współpracy z DUS znajdują się w naszej bazie systemów franczyzowych.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram