Franczyza w Polsce

Prezentacje franczyz

Our Facts About Homework Being Helpfuls provide a platform for college students to improve the content their written essay according to given guidelines.

Po godzinach

Pracownicy, szczególnie młodzi, dziś nie akceptują już tak łatwo środowiska, które jest nastawione tylko na wyniki.
Opublikowano: 13 styczeń 2017

Buy-Custom-Essays-Online.com is best Custom CourseWork Writing Service UK to see url Online at cheap and affordable prices thesis define http://apandcohair.com.au/bibtex-phd-thesis-master-thesis/ how to write an application letter on email how to write a letter of appeal for college admission Lidera przedstawia się często jako kreatywne przeciwieństwo menedżera-administratora. Czy można jednak coś zrobić, by świadomie zmienić swój klasyczny styl zarządzania na taki, który stanie się autentycznym przywództwem? I skąd czerpać energię do inspirowania innych?

do my english assignment enter site coop admission nuclear power plant 200 word essay essays on philosophical writers and other men of letters Czytaj więcej...

W czasach, kiedy tak wiele mówi się o partnerskich relacjach, przeprowadzanie rozmów, podczas których trzeba wyrazić krytykę, wielu menedżerom przychodzi z wielkim trudem.
Opublikowano: 13 styczeń 2017

Kindergarten Reading Homework - Why be concerned about the report? order the necessary help on the website Instead of wasting time in inefficient attempts Takich rozmów nikt nie lubi. Zdarza się jednak, że pracownik nie wywiązuje się ze swoich obowiązków, popełnia rażące błędy lub to co robi, nie przynosi oczekiwanych efektów. Wówczas przysłowiowe „wezwanie na dywanik” staje się dla przełożonego koniecznością.

Czytaj więcej...

Jak poznać dobrą kawiarnię?
Opublikowano: 08 wrzesień 2016

Get Plagiarism Free Assignments at AssignmentHelp.ae, Our expert academic writers offer go to links that guarantees High Grades. Każdy doświadczony barista na pierwszy rzut oka widzi czy w danym miejscu warto zamówić kawę, czy też lepiej poprzestać na soku lub... po prostu uciekać. Wbrew pozorom szybka ocena tego, czy mamy szansę na poprawne i smaczne espresso i słodkie cappuccino nie jest taka trudna. Lista kontrolnych punktów wydaje się długa, ale wprawne oko w ciągu minuty oceni stan lokalu i możliwości obsługi. Jak tego dokonać? Wystarczy rzucić okiem na lokal, bar i pracę baristy. Na co zwrócić szczególną uwagę?

Czytaj więcej...

Prywatny teatr jak firma, czyli sztuka łączenia kultury z biznesem
Opublikowano: 06 wrzesień 2016

Learn more about a truly impactful professional essay writing service. Put your 'site' order and get well written college papers. Prywatny teatr to firma, czyli sztuka łączenia kultury z biznesem. I są tacy, którzy udowadniają, że obie rzeczy można zespolić w jeden, dobrze działający organizm.

Czytaj więcej...

Czy Polacy wiedzą co to jest luksus?
Opublikowano: 24 czerwiec 2016

Do My Assignment essay Professional Newsletter Writing Dissertation. Simply Ask Us, Please Do My Assignment for Me and We'll Make Your Worries. Prawie milion. W 2015 roku 969 tys. osób uznano w Polsce za zamożne i bogate. Ich sumaryczny dochód netto sięgnął 155 mld zł, czyli prawie 160 tys. per capita, czyli nieco ponad 13 tys. zł miesięcznie. Jak to się ma do europejskich warunków i jak wpływa na polskie marki luksusowe?

Czytaj więcej...

Najnowsze franczyzy

Szkolenia

DLA FRANCZYZODAWCÓW

ZARZĄDZANIE SIECIĄ FRANCZYZOWĄ - 25.09.2018

ROZWÓJ FIRMY POPRZEZ FRANCZYZĘ - 18.09.2018

DLA KANDYDATÓW NA FRANCZYZOBIORCÓW

FRANCZYZA - SPOSÓB NA WŁASNY BIZNES - 27.09.2018

SONDA - MIEJ WŁASNE ZDANIE!

Jakie pytanie jako pierwsze zadałbyś franczyzodawcy podczas rozmowy na temat przystąpienia do sieci?

Jaka jest całkowita kwota inwestycji franczyzobiorcy? - 48.6%
Ile wynosi okres zwrotu z inwestycji? - 27%
Jakie są kary wynikające z umowy franczyzy? - 12.2%
Jakie know-how oferuje franczyzodawca? - 12.2%