Po 7 latach działalności na rynku działa 100 stacji paliwowych Huzar

Autor: Redakcja
Data dodania: 1 lutego 2012
Kategoria:
huzar

huzar

Sieć Huzar staje się coraz bardziej widoczna na polskich drogach i coraz skuteczniej konkuruje z koncernami paliwowymi.

Inspiracją do stworzenia nowej sieci prywatnych stacji paliw była działalność i sukcesy odnoszone przez niemiecką sieć prywatnych stacji BFT Bundesverband Freier Tankstellen e.V. Pierwszy obiekt z logo Polskich Stacji Paliw Huzar powstał w 2005 roku a nabór uczestników rozpoczęto oficjalnie w 2006 roku. Na początku bieżącego roku podpisana została już setna umowa, po podstawie której do sieci dołączyła stacja w Biskupcu, której właścicielem jest PHT Tracom Sp. z o.o. Stacja ta dotychczas prowadziła działalność w barwach Lotosu.

W ocenie zarządu spółki POLpetro zarządzającej siecią niewątpliwy sukces jaki stał się jej udziałem wynika z tego, że uczestnicy sieci są właścicielami Spółki POLpetro i sami decydują o jej rozwoju i rozwoju całej sieci. - Założenia sieci Huzar tworzone były przez właścicieli stacji – mówi Ireneusz Jabłonowski, Prezes POLpetro - każdy element analizowali oni pod kątem własnych oczekiwań. W efekcie właściciele stacji uzyskują możliwość korzystania z atutów silnej grupy i efektywnego konkurowania na rynku, zachowując pry tym całkowitą niezależność i pełny wpływ na rozwój swojego przedsiębiorstwa.

Przystąpienie do sieci Huzar nie wiąże się z koniecznością wnoszenia opłat stałych czy okresowych. Nie jest też uzależnione od wysokości osiąganych obrotów czy przyjęcia obowiązków handlowych. Właściciel zachowuje również całkowitą swobodę w zakresie zakupów towarów i usług dla stacji.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 30 listopada 2022
Polacy chcą żyć zdrowo, przedsiębiorcy mogą na tym zarobić
Data dodania: 28 września 2022
Analiza założeń do projektu ustawy o umowie franczyzy
Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram