Plany wykonane

Data dodania: 26 października 2016
Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: Subway
Plany otwarć nowych lokale przekroczone.

Sieć barów kanapkowych otworzyła kolejny lokal. Nowy punkt działa w jednej z gdańskich galerii i jak wszystkie pozostałe lokale jest zarządzany przez franczyzobiorcę marki.

Nowy punkt Subway działa w Galerii Metropolia w Gdańsku-Wrzeszczu. – Obecnie w Polsce pod tym logo działają123 restauracje. Plan na 2016 rok zakładał posiadanie w naszym kraju 120 lokali, więc został przekroczony. Trwają przygotowania do uruchomienia kolejnych, jednak trudno przesądzić o konkretnej liczbie na koniec roku – mówi portalowi Franczyzawpolsce.pl Tomasz Zięba z P&I Consulting, firmy współpracującej z Subway.

Dodaje, że lokal w Gdańsku, podobnie jak wszystkie inne restauracje Subway, jest przedsięwzięciem franczyzowym. Sieć rozwija się wyłącznie w tej formule.

Subway, to powstała w Stanach Zjednoczonych największa na świecie pod względem liczby lokali, sieć restauracji szybkiej obsługi. Łącznie posiada dziś ponad 44 800 punktów w 112 państwach.

Koncept biznesowy Subway opiera się o franczyzę. W skali globalnej około 80% franczyzobiorców  to tzw. Multi Unit Owners - przedsiębiorcy posiadający więcej niż jedną restaurację. Ten trend wyraźny jest również w Polsce. 

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram