Plany E.Leclerc na rok 2013

Autor: Redakcja
Data dodania: 7 lutego 2013
Kategoria:

e.leclercWprowadzenie narzędzi ułatwiających dokonywanie zakupów, rozbudowa profilu Facebook oraz realizacja kampanii wizerunkowej i nowych projektów CSR – to najważniejsze plany marki na 2013 rok.

Priorytetem dla ruchu jest kontynuowanie polityki utrzymywania szerokiego asortymentu i niskich cen. W każdej kategorii produktowej E.Leclerc oferuje klientom duży wybór marek, w tym również dwie własne - Eco Plus i Wiodącą Markę.

Aby budować lepsze relacje z klientem, wprowadzone zostaną nowe narzędzia ułatwiające dokonywanie zakupów w sklepach. Najtańszy koszyk produktów na stronie www, profilu Facebook oraz w gazetkach będzie prezentował ranking 15 najtańszych produktów dostępnych aktualnie w ofercie. Lista zakupów online już teraz umożliwia klientom tworzenie za pośrednictwem strony internetowej własnych list zakupów na podstawie aktualnych gazetek.

Dbałość o swoich klientów E.Leclerc łączy z zaangażowaniem w projekty na rzecz szerszej społeczności. Współpraca z UNICEF i Mennicą Polską w ramach ogólnopolskiej akcji „Reszta w Twoich Rękach” w 2012 roku zaowocowała zebraniem prawie 300 tysięcy złotych na cele charytatywne. Informacje podsumowujące trzecią edycję projektu ukażą się w sklepach oraz na stronie www. W 2013 roku strategia CSR zostanie poszerzona o nowe działania.

Pomimo wyraźnego spowolnienia gospodarki E.Leclerc ciągle się rozwija. W trzecim kwartale 2013 roku planowane jest otwarcie Galerii Amber w Kaliszu, w której powstanie nowy hipermarket sieci o powierzchni 5500 metrów kwadratowych. Będzie to 41 placówka E.Leclerc w Polsce. W 2013 roku sieć planuje również rozpoczęcie realizacji nowego projektu handlowego w Szczecinie.

Adam Gieras

Dołącz do newslettera

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram