Plan zrealizowany

Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: Fonny Funny
Plan zrealizowany

Nowa sieć stoisk partnerskich z akcesoriami GSM, która działa na rynku od drugiej połowy br. zrealizowała dotychczasowy plan ekspansji.

Początek działalności sieci Fonny Funny to druga połowa 2017 roku. W ciągu sześciu miesięcy uruchomiliśmy 7 lokalizacji w centrach handlowych w kilku miastach. Działamy wyłącznie we franczyzie. Analizując kolejne możliwości ekspansji będziemy się nadal rozwijać otwierając stoiska partnerskie w galeriach i centrach handlowych – mówi w rozmowie z franczyzawpolsce.pl Piotr Andrzejewski, dyrektor generalny Fonny Funny.

Pod marką Fonny Funny działają stoiska w ciągach komunikacyjnych centrów handlowych oferujących ozdoby i elementy ochrony telefonów.

W ramach współpracy biznesowej z tą marką, franczyzobiorca otrzymuje meble stoiskowe oraz profesjonalne wsparcie w zakresie zatowarowania.

Franczyzodawca zapewnia, że zwrot z inwestycji następuje już po kilku miesiącach od rozpoczęcia działalności (minimalny koszt inwestycji wynosi 20 tys. zł). Jest to możliwe m.in. dzięki wysokim marżom, sięgającym 75%.

Więcej szczegółów dotyczących oferty franczyzy Fonny Funny znajduje się w naszej bazie systemów sieciowych.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram