Pizzerie poszerzają ofertę o desery lodowe

Autor: Redakcja
Data dodania: 20 stycznia 2016
Kategoria:
Foto: Mangatto
Nowy koncept franczyzowy Wojtex.

Wiosną br. w Łodzi rozpocznie działalność lodziarnia Mangatto, która uzupełni ofertę istniejącej już od kilku lat pizzerii Biesiadowo. To nowy koncept firmy Wojtex, właściciela kilku franczyz gastronomicznych.

Sieć Lodziarni Mangatto to najnowszy koncept gastronomiczny firmy Wojtex. Specjalizuje się w produkcji i sprzedaży włoskich lodów. Sekretem doskonałego smaku deserów jest sposób przygotowywania lodów specjalną metodą napowietrzania. Ponadto, lody Mangatto produkowane są z naturalnego mleka, co wyróżnia produkt na rynku i świadczy o jego wysokiej jakości.

W ofercie lodziarni oprócz tradycyjnych, włoskich lodów znajdują się również: pyszne desery lodowe, świeżo wyciskane soki, koktajle mleczno-owocowe, rurki z bitą śmietaną oraz chrupiące gofry z dodatkami.

Właściciel konceptu zaznacza, że firma rozpoczęła już intensywne przygotowania do otwarcia sezonu letniego. Jest w trakcie rozmów z osobami, które chciałyby otworzyć własny, sezonowy biznes w postaci lodziarni Mangatto. Wojtex organizuje też pokazy oraz szkolenia, na których odkrywa sekrety produkcji i sprzedaży włoskich lodów.

Minimalna inwestycja potrzebna na uruchomienie takiego punktu wynosi 21 tys. zł. To jeden z najniższych progów inwestycyjnych wśród dostępnych konceptów sieci lodziarni. Opłata bieżąca to 500 zł miesięcznie (jest stała i niezależna od uzyskiwanych obrotów sprzedaży). Planuje się, że w tym roku zostanie otwarto 30 punktów Mangatto.

Więcej szczegółów na temat konceptu Mangatto znajduje się w naszej bazie systemów franczyzowych.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

Data dodania: 29 listopada 2022
Innowacje w branży edukacyjnej docenione
Data dodania: 28 listopada 2022
Franczyza Zdrowa Krowa z ambitnym planem na 2023 rok
Data dodania: 25 listopada 2022
Najlepsza oferta Black Week w tym roku
Data dodania: 24 listopada 2022
W 2023 roku płaca minimalna wzrośnie w Polsce dwa razy

zobacz więcej

Data dodania: 28 września 2022
Analiza założeń do projektu ustawy o umowie franczyzy
Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram