Pizzerie mobilne ruszają na lokalne rynki

Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: Pizza Bus

Na rynku pizzerii robi się ciaśniej. Kolejna polska marka chce zbudować mobilną sieć z opcją dostawy na telefon. Celuje w zamożnych klientów uciekających od zgiełku miast do małych miejscowości.

Jesteśmy producentem kulek mrożonych do pizzy na atestowanym przepisie włoskim (ciasto cienkie chrupiące). Ze względów ekonomicznych otworzyliśmy zakład produkcyjny na Słowacji. Tam też powstała sieć franczyzowa Pizza Bus, która w szybkim tempie zdobyła popularność. Klienci docenili szybkość dostawy i oryginalne w smaku ciasto – mówi nam Łukasz Przygoda, właściciel sieci.

Dodaje, że przyczepy nie stoją tylko w dużych miastach. Jak przekonuje Łukasz Przygoda, bardzo dobry dochód jest w małych miasteczkach oraz wsiach. Mieszkańcy wsi wiedzą dobrze, że zamawianie pizzy w mieście wiąże się z dużymi kosztami.

Warto jest zapełnić tę lukę. Pamiętajmy, że coraz więcej zamożnych ludzi ucieka na wieś czy do małych miasteczek i oni są właśnie naszymi idealnymi klientami – opowiada Łukasz Przygoda.

Pizza Bus to całoroczny biznes. Franczyzodawca dysponuje lokalizacjami przy sieciach handlowych Makro oraz Tesco. Przyczepę można też postawić w miejscu, gdzie nie ma żadnej konkurencji oraz obsługiwać imprezy plenerowe.

Chcemy w tym roku otworzyć około 7 pizzerii. Kandydaci na franczyzobiorców, którzy do końca tego roku podpiszą z nami umowę otrzymają skuter za 1 zł do szybkiej i sprawnej dostawy pizzy do klienta – podsumowuje właściciel sieci.

Minimalna kwota inwestycji w przypadku konceptu Pizza Bus to 49 tys. zł netto, brak natomiast opłaty wstępnej, opłata bieżąca wynosi 600 zł miesięcznie.

Jeśli jesteście zainteresowani szczegółami współpracy z właścicielem konceptu Pizza Bus, zapraszamy do naszej bazy systemów franczyzowych.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram