Pizzerie Biesiadowo z dwoma nowymi lokalami

Autor: Redakcja
Kategoria:
Pizzerie Biesiadowo z dwoma nowymi lokalami: Foto: Biesiadowo

Sieć Pizzerie Biesiadowo sukcesywnie się powiększa. Od środy działają dwie nowe placówki zlokalizowane w Płocku i Rudzie Śląskiej.

Pizzerie Biesiadowo, to prężnie rozwijającą się marka franczyzowa. Popularność zawdzięcza m.in. mega wielkiej pizzy o średnicy 57 cm serwowanej w każdym z lokali sieci. Posiada jeden z  najkorzystniejszych w Polsce systemów franczyzowych. Wyróżnia go stosunkowo niski (jak na ten segment rynku próg inwestycyjny). Franczyzobiorca we własny lokal inwestuje już od 42 tys. zł, dzięki czemu wydatki zwracają się szybko.

Niezależnych przedsiębiorców do sieci przyciąga też to, że franczyzodawca zapewnia pełne wsparcie zarówno podczas otwierania lokalu, jak i prowadzenia działalności.

Właścicielem marki jest firma Wojtex, która w swoim portfelu ma również takie franczyzy jak: Western Chicken, Crazy Piramid Pizza i Rybkodajnia. Firma ma własną hurtownię zaopatrzenia pizzerii, dzięki czemu franczyzobiorca otrzymuje produkty wysokiej jakości po bardzo korzystnych cenach.

INK

Jeśli chcesz dowiedzieć więcej o Sieci Pizzerie Biesiadowo, zajrzyj do naszej bazy systemów franczyzowych.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram