Pizzeria z Krakowa rusza na podbój Wrocławia

Autor: Redakcja
Data dodania: 13 października 2015
Kategoria:
Foto: freeimages.com
Sieć pizzerii z Krakowa ma pierwszych multifranczyzobiorców.

Foto: freeimages.com

Sieć pizzerii w stylu amerykańskim ma pierwszych multifranczyzobiorców.

Tomasz Jench, właściciel New York Pizza Departament (NYPD) poinformował, że podpisał umowę franczyzy na otwarcie dwóch lokali w koncepcie NYPD Express.

Ten format wyróżnia brak konsumpcji na miejscu i tylko odbiory własne. Franczyzobiorcy Marlena i Ryszard Stock otworzą dwie pizzerie we Wrocławiu.

Pierwszy lokal tego typu sieć uruchomiła rok temu. Jak powiedział nam Tomasz Jench, koncept New York Pizza Department Express charakteryzuje znacznie mniejsza kwota inwestycji. Na uruchomienie takiego lokalu potrzebne jest około 35 tys. zl netto, a nie jak w przypadku tradycyjnego lokalu około 44 tys. zł.

Formuła „take - away and delivery” umożliwia ograniczenie kosztów miesięcznych związanych z eksploatacją lokalu (mniejszy metraż oznacza niższy czynsz, zatrudnienie personelu i mniejsze zapotrzebowanie na sprzęt), co przekłada się na szybsze osiągnięcie rentowności.

Marka restauracyjna New York Pizza Department zainaugurowała działalność w 2009 roku w Krakowie. Menu lokali działających pod tym szyldem składa się z amerykańskich pizz, sałatek, makaronów oraz przekąsek. Przełomowym okresem w działalności firmy był rok 2014, kiedy został uruchomiony system franczyzowy i otworzono dwie placówki partnerskie w Krakowie.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 28 września 2022
Analiza założeń do projektu ustawy o umowie franczyzy
Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram