Pizzeria Trattoria Presto otwiera kolejne lokale

Autor: Redakcja
Data dodania: 16 lutego 2009
Kategoria:
presto_fotka.jpg

Sieć franczyzowych pizzerii Trattoria Pizzeria Presto planuje otwarcie kolejnych lokali. Obecnie sieć liczy siedem restauracji. Kolejna franczyzowa placówka zostanie uruchomiona 21 lutego w Poznaniu.

presto_fotka.jpgPresto to nie tylko pizza, z roku na rok coraz większą popularnością cieszą się tradycyjne dania kuchni włoskiej. Pierwsza Pizzeria-Trattoria Presto rozpoczęła działalność w 1997 roku. Lokale sieci wyróżnia utrzymane we włoskim klimacie, rustykalne wnętrze i oryginalne piece do pizzy opalane drewnem.
Do tej pory lokale tej sieci można było odwiedzać w tylko województwie łódzkim (Łódź, Płock, Bełchatów), ale – jak zdradza Agata Zarębska, specjalista ds. rozwoju sieci Trattoria Pizzeria Presto. – planowane są kolejne otwarcia w innych województwach. - Przeszło dziesięcioletnie doświadczenie na rynku gastronomicznym pozwoliło nam na opracowanie standardów, które chcemy przekazywać nowym franczyzobiorcom na terenie całej Polski. – przekonują właściciele firmy.
Inwestycja w lokal pod szyldem Presto, to w zależności od jego wielkości od 120 do 250 tys. zł. Kwota ta zawiera koszt pełnego wyposażenia, opłat franczyzowych i remontu. Opłata wstępna wynosi 6 tys. zł, a miesięczna 1 tys. zł.

Agnieszka Grabuś, 16 lutego 2009 r.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram