Pizza Patrol Da Grasso rusza w Polskę!

Autor: Redakcja
Data dodania: 30 stycznia 2013
Kategoria:
da_grasso_pizza

da_grasso_pizza

Jesteś głodny? Piszesz o tym w internecie? Od teraz takie wyznanie może zaowocować wizytą Pizza Patrolu z Da Grasso, który przywiezie Ci pyszną pizzę zupełnie gratis. Ruszyła pierwsza w Polsce tego typu akcja marketingowa organizowana przez największą w Polsce sieć pizzerii. 

Akcja Da Grasso po raz pierwszy ruszyła w październiku 2012 roku we Wrocławiu. Do zdziwionych, głodnych ludzi pukał Pizza Patrol z pizzą Da Grasso. Była to akcja pilotażowa, która spotkała się  z bardzo pozytywnym odbiorem, dlatego w tym roku będzie ona kontynuowana.

Idea akcji polega na dotarciu do tych, którzy na portalach społecznościowych deklarują, że są głodni, że szykuje się u nich domówka lub, na przykład, wspólne oglądanie meczu. Za pomocą narzędzia monitorującego w czasie rzeczywistym takie osoby zostają „namierzone”, a specjalna ekipa wyrusza do nich z pyszną pizzą Da Grasso. – W jaki sposób wyszukujemy takie osoby? Nie chcemy zdradzać za dużo, bo wtedy cała akcja straciłaby swój urok – niech to pozostanie naszą słodką tajemnicą. Natomiast mogę powiedzieć, że narzędzie monitorujące wyłapuje tylko te osoby, które w mediach społecznościowych określą swój profil jako publiczny – mówi Magdalena Piróg, wiceprezes Da Grasso.

Kontynuacja akcji Pizza Patrol miała swój początek 21 i 22 stycznia w Łodzi, rodzinnym mieście Da Grasso. W trakcie działań rozdano kilkadziesiąt pizz i odwiedzono, zarówno w domu, jak i w pracy, ponad 40 osób. Informacje o tym, że akcja będzie kontynuowana i że niedługo Patrol pojawi się w jednym z polskich miast już kilka dni wcześniej pojawiały się na fan page’u Da Grasso na Facebooku. Działania w Łodzi nie kończą akcji, która będzie kontynuowana aż do sierpnia 2013 roku.

Pizza Patrol jest prezentem zwłaszcza dla naszych Fanów na Facebooku. Od stycznia będziemy pojawiać się w różnych miastach Polski, a informacji o tym, dokąd dotrzemy, można szukać właśnie na naszym fan page’u. Nie będziemy podawać harmonogramu takich wizyt, aby nie psuć najciekawszego elementu zabawy, czyli oczekiwania na Patrol. Niezwykle cieszy nas tak pozytywny odbiór naszej akcji, do tej pory podobnych inicjatyw w Polsce nie było, jesteśmy na tym polu pionierami, dlatego cieszymy się, że nasz Patrol – w każdym miejscu, do którego zmierza, spotyka się z tak pozytywnym przyjęciem – dodaje Magdalena Piróg.

Przy okazji akcji w Łodzi zorganizowano także dodatkowe atrakcje. Drugiego dnia wizyty Patrolu w tym mieście pierwsze pięć osób, które o wyznaczonej godzinie zjawiły się w lokalu Da Grasso na ul. Piotrkowskiej otrzymały pizzę w prezencie. Podobnie każdy, do kogo dotarł Pizza Patrol w czasie zabawy, obdarowany został gadżetami pizzerii.

Wzmożone działania Sieci na Facebooku są wynikiem konsekwentnej strategii marki Da Grasso na tym polu już od wielu miesięcy. Na swoim fan page’u sieć ma obecnie około 85 000 fanów. A stopień zaangażowania plasuje Da Grasso w ścisłej czołówce najlepszych profili w segmencie restauracji.

źródło: Da Grasso

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

Data dodania: 30 listopada 2022
Omni-commerce – jak kupują polscy konsumenci?
Data dodania: 29 listopada 2022
Innowacje w branży edukacyjnej docenione
Data dodania: 28 listopada 2022
Franczyza Zdrowa Krowa z ambitnym planem na 2023 rok
Data dodania: 25 listopada 2022
Najlepsza oferta Black Week w tym roku

zobacz więcej

Data dodania: 30 listopada 2022
Polacy chcą żyć zdrowo, przedsiębiorcy mogą na tym zarobić
Data dodania: 28 września 2022
Analiza założeń do projektu ustawy o umowie franczyzy
Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram