Pizzeria na licencji przyciąga przedsiębiorców

Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: Pizza Dominium

Rośnie sieć pizzerii rozwijająca się we franczyzie. Planuje się, że w pierwszej połowie przyszłego roku w Warszawie zostanie otwartych kilka kolejnych lokali zarówno własnych, jak i partnerskich.

Sieć Pizza Dominium wzmacnia swoją obecność na stołecznym rynku. W połowie września 2015 roku w Warszawie został otwarty kolejny lokal Pizza Dominium. Restauracja na Woli ma powierzchnię 144,6 m². Jak powiedziała nam Małgorzata Ptasińska, kierownik ds. franchisingu jest to lokal własny spółki Dominium.

W pierwszej połowie 2016 roku planowane jest otwarcie kolejnego lokalu własnego w Warszawie, jak również kilku lokali franczyzowych – zaznacza Małgorzata Ptasińska.

Wystrój nowootwartej restauracji jest odwzorowaniem przyjętej strategii marki, której  głównym założeniem jest budowanie unikalnej atmosfery włoskiego domu.

To właśnie włoski dom - jego smaki i atmosfera - jest inspiracją dla naszych działań. Chcemy charakterem naszych odnowionych lokali i zmienionego menu przybliżyć naszym gościom klimat prawdziwie włoskiego casa – mówi Tomasz Plebaniak, prezes spółki Dominium.

Dominium jest właścicielem sieci restauracji Pizza Dominium, w której obecnie funkcjonuje ponad 70 lokali w całej Polsce a także 7 w Rumunii. Do niedawna spółka rozwijała sieć pizzerii w kanale własnym. Franczyza Pizza Dominium dostępna jest od marca br.

Osoby zainteresowane szczegółami współpracy z siecią Pizza Dominium, zapraszamy do naszej bazy systemów franczyzowych.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram