PIZZA EXPRESS otwiera kolejny lokal i przygotowuje ofertę franczyzy

Autor: Redakcja
Data dodania: 8 lutego 2012
Kategoria:
pizza-express-logo

pizza-express-logo

Na początku lutego został otwarty czwarty lokal PIZZA EXPRESS w Poznaniu.

Nowa restauracja PIZZA EXPRESS zlokalizowana w Multikinie 51 przy ul. Królowej Jadwigi 51 to największa z dotychczas otwartych w Poznaniu pizzerii. Posiada kącik dla dzieci, przygotowany z myślą o Akademii PIZZA EXPRESS, czyli warsztatach wypiekania pizzy oraz kameralną antresolę. W pizzerii w Multikinie, podobnie jak w pozostałych lokalach, znajduje się ’pizza theatre’ – specjalna konsola i piec do pizzy ustawione są w taki sposób, że cały proces przygotowywania pizzy odbywa się na oczach klientów.

Teraz również mieszkańcy południowej części Poznania, Lubonia i Komornik mogą cieszyć się smakiem pizzy EXPRESS. Z okazji otwarcia w restauracji trwa akcja DRUGA PIZZA GRATIS. Ponadto w całym mieście rozdawane są kupony promocyjne – powiedział Tomasz Lutkowski, współwłaściciel PIZZA EXPRESS.

Równocześnie firma pracuje nad ofertą franczyzy, która zostanie wprowadzona na rynek na wiosnę tego roku. Oferta jest przygotowywana we współpracy ze specjalistami z Akademii Rozwoju Systemów Sieciowych. Wysoka jakość know-how jakim dysponuje firma oraz unikalna koncepcja działań marketingowych powoduje, że oferta franczyzy PIZZA EXPRESS będzie jedną z najbardziej wartościowych w segmencie pizzeri – uważa Andrzej Krawczyk z Akademii Rozwoju Systemów Sieciowych.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram