Pizza Dominium uruchomiła drugi lokal w Toruniu

Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: Dominium

W Toruniu otwarto nową restaurację Dominium Pizza, która jest pierwszym lokalem własnym sieci uruchomionym w tym roku.

12 marca w centrum handlowym Atrium Copernicus w Toruniu został otwarty drugi lokal Pizza Dominium w tym mieście. Do dyspozycji klientów czeka 17 stolików nakrytych charakterystycznymi już dla Pizza Dominium obrusami w biało czerwoną kratkę, na ścianach pojawiają się elementy czerwonej cegły oraz czarno-białe zdjęcia.

Całość wystroju restauracji jest wyrazem przyjętej przez markę strategii. To właśnie włoski dom, jego smaki i atmosfera jest inspiracją dla naszych działań. Chcemy charakterem naszych odnowionych lokali i zmienionego menu, przybliżyć naszym klientom klimat prawdziwie włoskiego casa – mówi Tomasz Plebaniak, prezes zarządu Dominium.

Obecnie w Polsce działa ponad 70 lokali sieci. Z początkiem 2015 roku spółka ruszyła z projektem franczyzowym, w tym roku zamierza uruchomić kilka restauracji w tym formacie. W pierwszej połowie tego roku planowane jest jeszcze otwarcie kolejnego lokalu własnego w Rumunii oraz dwóch lokali franczyzowych: w Ostrołęce i w Świnoujściu.

INK

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram