Pionierzy rynku e-palenia mnożą wyspy i lokale handlowe

Autor: Redakcja
Data dodania: 24 stycznia 2013
Kategoria:
odido_sklep

odido_sklep

W 2012 roku firma Chic, lider sprzedaży e-papierosów Mild, rozbudowała swoją sieć o ponad 300 nowych punktów handlowych. Rok 2013 ma przynieść jeszcze więcej otwarć. 

Sprzedaż e-papierosów w Polsce z każdym rokiem rośnie, postanowiła to wykorzystać spółka Chic. Aktualnie firma posiada ponad 600 punktów sprzedaży, z czego ponad połowę otwarto w zeszłym roku. Sprzedaż produktów Chic opiera się na sieci małych stoisk-wysp o powierzchni 6 mkw. w dużych centrach handlowych. Dodatkowo firma prowadzi sklep internetowy eSmokingWorld.com, który otwiera autoryzowane punkty sprzedaży na zasadach franczyzy.

Spółka Chic planuje szybką ekspansję i przez cały czas poszukuje franczyzobiorców chętnych do związania się z biznesem sprzedaży e-papierosów. Osoby zainteresowane prowadzeniem własnej wyspy handlowej muszą liczyć się z wydatkami na poziomie 7 tys. zł (koszty stoiska) plus zatowarowanie 10 tys. zł. i czynsz. Firma nie pobiera żadnych dodatkowych opłat. Zdecydowani na współpracę franczyzową mogą liczyć na duże rabaty przy zakupie asortymentu. Otwarcie własnego salonu sprzedaży eSmokingWorld negocjowane jest indywidualnie.

Grupa Chic jest pionierem branży e-papierosowej od czasu stworzenia pierwszych e-papierosów. Firma podkreśla, że posiada doświadczenie i know-how, przekładające się na pozycję lidera rynku. eSmokingWorld oferuje produkty marek takim jak Mild, Volish, Provog czy LiQueen.

Adam Gieras

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 30 listopada 2022
Polacy chcą żyć zdrowo, przedsiębiorcy mogą na tym zarobić
Data dodania: 28 września 2022
Analiza założeń do projektu ustawy o umowie franczyzy
Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram